Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vashiányos vérszegénységnél...

Vashiányos vérszegénységnél tapasztaltatok kéz zsibbadást? 93 hemoglobin es 2,1 a vas

Figyelt kérdés
2020. júl. 11. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyénenként eltérő lehet, nekem inkább gyors volt a pulzusom illetve ha valahova gyalogoltam, akkor még jobban vert a szívem és kapkodtam a levegőt.
2020. júl. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megkerdezhetem mennyi idő alatt jöttél helyre és mennyire voltál vashianyos vérszegény,illetve mit szedtél?
2020. júl. 11. 21:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A véreredményekre már nem emlékszem, mert anno annyira bepánikoltam, hogy sürgősségire mentem, és ott állapították meg. Kaptam vastablettát, de vérvételnél mindig kértem utána is, hogy valaki legyen mellettem. Tavaly kiderült az IR és szerintem ez már korábban is amiatt lehetett, most már semmi bajom nincs vérvételnél, pedig előtte mindig falfehér voltam.
2020. júl. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem Neo Ferro Globulint írtak fel, de az értékekett nem ismerem - igazán nem is érdekelt.
2020. júl. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 labellamafia válasza:

Nem szokott zsibbadni a kezem. Nekem a lábam fáj, de nagyon.

Kb egy éve volt a hemoglobin 83.

2020. júl. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hu és a szived sem vert össze vissza? Hogy jött helyre?
2020. júl. 14. 14:43
 7/8 labellamafia válasza:
Normális a szívverésem. A vérnyomásom 120/80. Ezzel nincs bajom. Nem jöttem helyre azóta nem nézettem. Áprilisban volt időpontom vérvételre de ugye nem lehetett menni. Egy éve kaptam vasinjekciót vénásan 10x. Az felhozta 100-ra.De fél év alatt ugye megint lement 83-ra. Most meg ki tudja mennyi...
2020. júl. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem attól zsibbadsz.

Ha a vaspótlás ellenére mindig újra és újra lecsökken a vérsejtszám, az más betegséget is jelezhet.

Menj vissza az orvoshoz.

2020. júl. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!