Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nem szedhetek fogamzásgátló...

Ha nem szedhetek fogamzásgátlót a lábaim miatt, viszont az erős vérzéstől vashianyos vérszegény vagyok akkor mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Ciszta is van a jobb petefészekben ez hol kipukkad hol visszajön valoszinű a tüsző nem erik meg rendesen es becisztul, emiatt nagyon durva a menzeszem van hogy intenziv 2 het. Igy vashianyos vérszegény lettem.De nem szedhetek fog.gatlót.Mit lehet ilyenkor csinálni?

Orvoshoz jöv.hét megyek,csak izgat a dolog nagyon mi lesz most.


2020. júl. 12. 08:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Vasat szedni?

De hát igen, ezt majd az orvosod megmondja a jövő héten.

2020. júl. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Mi az, hogy a "lábaid miatt nem szedhetsz" tablettát?
2020. júl. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg elküld endokrinológushoz.
2020. júl. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem trombozisra gondolt a kerdezo.
2020. júl. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen a tombozisra gondoltam
2020. júl. 12. 18:51
 6/11 anonim ***** válasza:
Talán előbb kérdezd meg az orvost, hogy nálad van-e fokozott veszély. Sokan a seprűvénakra is rafogjak, holott az semmit nem befolyásol. De amúgy van ösztrogén mentes tabletta és spirál is...
2020. júl. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Roxanellét kapok majd mert elvileg a progreszteront kell tulnyomasban potolni.Beszéltem telefonon a dokimmal
2020. júl. 12. 19:33
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt írtad, nem szedhetsz fogamzásgátlót, a Roxanelle pedig az, és semmilyen hatása a progeszteron szintedre. Keress normális orvost.
2020. júl. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azt mondta meg kell probálnom vagy küret, de jelen állapotomban 93 hgb-vel jobb lenne a gyogyszer.3 ik orvos akit már felkeresek.
2020. júl. 13. 06:36
 10/11 anonim ***** válasza:
Hormonalis,de elsősorban helyileg ható spirál nem került még szóba? Csökkenti,van akinek megszűnteti a vérzést. De nem tudom,hogy trombozishajlam kizárja-e. Esetleg érdeklődj utána
2020. júl. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!