Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem állnak a sorok a...

Miért nem állnak a sorok a női wc előtt amióta koronoia van?

Figyelt kérdés

Korábban az ikea meg hasonló létesítmények női wc-i előtt mindig sor volt. Az emberek pillanatnyilag ugyanúgy kimozdulnak mint a hisztéria előtt. Mégsem látom ezt a sorbanállásosdit.

Most rájöttek, hogy annyira nem is kell nekik? Vagy ez csak ilyen társasági esemény volt eddig, higy együtt ácsoroghatnak, de most rájöttek hogy az egészség fontosabb?



2020. júl. 14. 07:13
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
"Az emberek pillanatnyilag ugyanúgy kimozdulnak mint a hisztéria előtt." Nem! És nem hisztéria! (Mellesleg irigyellek a gondjaidért!)
2020. júl. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1 valószínű én is téged a tieidért.
2020. júl. 14. 07:30
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak a kérdésre nem sikerült reagálnod, a körítésre igen. Jártam németeknél, ott tényleg kevesebbet mozdulnak ki. Magyaroknál minden tömött volt 2 hete, amikor ott jártam.
2020. júl. 14. 07:33
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Koronavírus miatt gondolom aki csak tudja most visszatartja hazáig, esetleg a pisilősebbek most nem járnak ilyen helyre.
2020. júl. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem gyakran kell WC-re mennem, és most a vírus miatt nem merek nyilvánosra menni, ezért nem megyek el messzire.
2020. júl. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

A korona miatt nem mertek WC-re elmenni pisilni? Ez most komoly???

Eleve maszkban vagy (mivel ugye a WC-k az áruházak/éttermek területén vannak ahol kötelező a maszk), másrészt meg WC használattal nem terjed a vírus, főleg, hogy amúgy se ülsz rá...

2020. júl. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
Kilincsen, akasztón lehet vírus.
2020. júl. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

6: mondjuk a maszkról két féle

Véleményt hallottam. A: nem ér semmit. B: nem a viselőjét védi hanem a környezetét. És ez az op-Maszkra vonatkozik, Nem az ilyen házilag tákolt rongyokra.

2020. júl. 15. 14:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Sok helyen bezárták a nyilvános mosdókat a vírus miatt, csak a dolgozók használhatják, vevők, vendégek nem. Nálunk is be kellett volna zárni, csak mi jófejségből megengedtük, hogy használhassák.
2020. aug. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát én még nem találkoztam bezárt mosdóval, pedig jártam már a korona óta több tescoban, Auchanban, plázában, stb. Annyi korlátozást vettem csak észre, hogy csak minden második csak működik, meg a kézszárítót kikapcsolták. De a WC ugyanúgy használható.
2020. aug. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!