Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Múlthéten elején megjött,...

Múlthéten elején megjött, múlthét végén el is múlt. Ma viszont pecsételő vérzésem van Ez mit jelenthet? /45

Figyelt kérdés

2020. júl. 14. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Hogy a hold a nap házában van. Vagy hogy E = mc2
2020. júl. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Sok mindent, a klimaxtól kezdve a petefészek-gyulladáson át akár rákos megbetegedést is. A legokosabb egy szakemberrel (nögyógyász) megvizsgáltatni magad.
2020. júl. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán, hogy várhatóan kezdődik a menopauzád. Összevissza fog megjönni, hol alig lesz meg, hol nagyon. Lesz rövid mensid, de akár lehet 21 napig tartó is. Kimaradhat akár hónapokat is, de 14 v. 20 napra is megjöhet. (Ezeket én mind produkáltam, tehát tapasztalat.) Tanács: kezdj el e vitamint szedni (recept nélkül lehet kapni) jót tesz a méhnek.
2020. júl. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezdődik a változókor.
2020. júl. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!