Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mekkora menstruációs kelyhet...

Mekkora menstruációs kelyhet használtok?

Figyelt kérdés
Erős vérzéssel meddig bírja ki, menny idő alatt telik meg? Éjszakára is használhatom tampon helyett?

2020. júl. 16. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Ilyet nem. Ez az amire rávenni nem lehet engem. Utána néztem, de nem bírnám..
2020. júl. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért nem bírnád? Én is utánanéztem, sokk jobbnak tűnik a tamponnál.
2020. júl. 16. 19:53
 3/10 A kérdező kommentje:
×sokkal
2020. júl. 16. 19:55
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom szerint sokkal jobb a tamponnál, nem szárít ki, és több idő, mire megtelik (de nehezebb berakni). Nekem a Ruby Cupból van meg mind a két méret, először csak a kicsit mertem megvenni (nem szültem még), de aztán megvettem a nagyobbat, azzal is teljesen jól elvagyok, most már csak azt használom, a leggyengébb napokon is. A legerősebb napon van, hogy kell napközben is üríteni, a legtöbb napon pedig csak reggel és este ürítem (max. 12 órát lehet bent). Éjszakára is teljesen jó. Én nem vérzek különösebben erősen, biztos vannak, akiknek gyakrabban kell üríteni.
2020. júl. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
S méretűt használok nekem 12 óráig bent szokott lenni és utána sincsen tele,inkább 3/4-ig. Éjszakára is használhatod, csak ne lepd túl a 12 órát.
2020. júl. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

S méretűt használok. Az első napon kétszer, a 2-3. napon egyszer kell kiürítenem nap közben. Éjszaka egyáltalán nem szivárog, pedig megtelik, és amikor felkelek, az első dolgom kivenni, mert elkezd szivárogni. Nyugodtan lehet vele aludni, sokkal jobb, mint a betét és a tampon. Közepesen erős a vérzésem.


Én sem szültem még, és ez a méret nagyon kényelmes. Általában meg tudom oldani a cserét nap közben, de ha te nem, akkor vehetsz nagyobbat is. Általában néhány milliméter a méret különbség. Van, akinek ez sokat számít, de sokakat nem zavar, ha egy kivsit nagyobb. A tamponnál sokkal tovább bírja és biztonságosabb is.

2020. júl. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
S méretűt használok, lévén hogy szűz vagyok és a nagyobbtól félek egy kicsit még. Azt mondanám, viszonylag erős a vérzésem, 1-2. napon úgy 6 óránként cserélem, de a 3-4. napon már simán kibírja a 12 órát. Aludni is szoktam vele, de olyankor reggel mindig rohanok, mert érzem, hogy ahogy fölkelek kezd szivárogni, de alvás közben nincs vele baj
2020. aug. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Használhatod éjszaka. Ha belépsz Facebookon az Eredeti intimkehely és mosibetét kérdések és válaszok csoportba,ott majd segítenek kelyhet választani. (a belépő kérdésre is válaszolj).


[link]

2020. szept. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez a jó link:

[link]

2020. szept. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A első 2 nap Merula XL Mert erős a vérzésem és görcsölősebb vagyok és megállja a helyét. viszont tény erős a vákuumja.a utolsó2-3 nap sima merula vagy L mermaid. A merula XL kb 7 óra alatt töltődik meg de ha mozgok akkor 4 óra alatt. A könnyebb napokon simán 10 óra alatt telik meg.
2020. szept. 20. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!