Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csak a mensi vérzés/folyás...

Csak a mensi vérzés/folyás miatt használtok betétet/tampont vagy szokott kelleni más esetben is?

Figyelt kérdés

2020. máj. 22. 09:25
 1/8 anonim válasza:
100%
Van tisztasági betét ami sokkal kisebb gondolom láttál már olyat. Nem árt ha raksz mert van egy úgynevezett fehér folyás ami ellen ez jó lehet.
2020. máj. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Én csak mensinél használok. De van egy ismerősöm, aki szokott vékony tisztaságit is betenni, mert zavarja a folyása.


Egyébként ha neked netán intenzívebb a folyásod tehetsz be - bár persze nem árt tudni, hogy betegség lapul-e a háttérben. Viszont tampont nem ajánlom. Ha olyan intenzív, hogy tampon kell, akkor irány a nőgyógyász. Ha pedig annyira nem, akkor a tampon nem jó, mert kiszárít teljesen.

2020. máj. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tisztasági betétet mindig használok.
2020. máj. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen felesleges, a tampon meg kifejezetten káros. A tisztasági betétet erre találták ki.
2020. máj. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
Egyébként is teljesen felesleges bármilyen betét, ha nincs mensi, mert csak több kárt csinál mint hasznot.
2020. máj. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Mégis mire alapozod ezt az állításod? Elárulom, hogy már több, mint egy évtizede használok tisztasági betétet (menstruáció idején kívül), még sosem volt vele/tőle bajom/problémám.
2020. máj. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég a tisztasági betét használata mensi után.
2020. máj. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Előfordul, h mensin kívül is teszek be eü betétet, én erősebb folyásra is inkább azt, hüvelyi fertőzésekre, alkalmi vizeletcseppenésre, (nem otthoni) szex után a belőlem kifolyó testnedvek felfogatására, illetve egyszer az egyik bugyim durván kidörzsölte a puncim környékét amit bekentem valami krémmel, és h ne kenjen össze semmit, betettem egy betétet. Ilyen extra puha felületűt. Ahogy került rá a krémből olyan jó érzés volt a kidörzsölt nunimnak ahogy az a puha betét hozzásímult miközben a krém hűsítette, h olyat azelőtt, és azóta sem éreztem még

Illetve még télen, ha nagyon hideg van, és a szoknya alá bemegy a hideg, a harisnya meg nem elég meleg, akkor is volt,h tisztasági helyett mensizós betétet raktam, ami tök jó meleg lett egy idő után.

Hát, hirtelen ennyi jutott eszembe, ikor nem vérzésre használtam betétet.


Tampont meg még vérzésre sem használok, másra meg pláne nem

2020. júl. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!