Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez ?

Mitől lehet ez ?

Figyelt kérdés
JO estet. Igazából nem is tudom.hogy kezdjem .Nem reg észrevettem hogy faj a balmellem aztán egyre többet nyomogattam es érzem hogy van valami keményedés de nm minden pozicioba erzem mar 800 fele kepen megvizsgáltam magam.ezt a fajdalmat a honaljamba a vállamba es a lapockámba is erzem nyomasra .majd tegnap este ugy jobban megfigyeltem a ket mellem hogy van e kulombseg es azt láttam hogy a bal mellem lefelelog es a mellbimbo is kicsut lefela al viszont a masik normalis csak azt nem tudom hogy ez eddig is volt vagy megvaltozot (jol megkell nezem hogy eszrevegyem es ha lefenykepezem jobban latszik a.kulombseg)olvastam en mar mindent neten hogy ez normalis aszimetrokus a mellem de azt is olvastam h ha viszket faj es elvaltozik az daganatot is jelezhet.25 eves vagyok es nem vagyok terhes .mar van idopontom a nogyogyaszhoz de ez a varakozas teljesen kikeszit.Koszonom a valaszokat.
2020. júl. 17. 20:13
 1/3 anonim válasza:

Ezt így nehéz megmondani a legfontosabb hogy menj el orvoshoz.

Viszont amit tudok javasolni,hogy ha valamit észre veszel magadon,ne nézz utána a neten a végére mindig ott lyukad ki az ember,hogy valamilyen halálos betegséged van pl. fáj a fejed? agyrák pedig lehet hogy csak nem iszol eleget.

2020. júl. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ezt mar megfogadtam nagyon sokszor de azert megis mindig utana nézek sajnos magamat riogatom..
2020. júl. 18. 21:32
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen es azt helfeljtettem odaírni hogy fizukai munkat végzek napi 6 orat 10 12 kg emelgetek van hogy 2 meter magasra pakolom.fel.
2020. júl. 19. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!