Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tisztaságiból mennyit használt...

Tisztaságiból mennyit használtok egy nap? Mennyiszer kell cserélni? Éjszakára is használjátok? Ha igen, mi miatt?

Figyelt kérdés
Melyik márkát/fajtát használjátok?

2020. júl. 20. 13:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Carefree, illatosított. Napi kétszer cserélem, mellette Nivea törlőkendőt használok. Ha megvan, akkor többször is akár. Éjjel nem használok tisztaságit. Én csak úgy higiéniai okokból használom, így érzem magam tisztának.
2020. júl. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Metionin ***** válasza:
100%
Mikor mennyit, folyás mennyiségétől függ. Ha érzem/látom hogy már nem "friss", akkor cserélem. Nekem szükséges éjszakára is mert akkor is van folyás és kellemetlen hogy este felveszem a tiszta bugyit és reggelre már olyan lesz. Egyébként nincs semmi betegségem vagy ilyesmi, kb. 11 éves korom óta ennyi van. Szívesen elhagynám amúgy a tisztaságit de egyszerűen nem tudok napi x órát a folyásos bugyiban ülni, annyiszor bugyit cserélni pedig nincs lehetőség. Ja és a Bella for teens-ből használom a kéket ami nem illatosított.
2020. júl. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
3x: reggel, délután illetve este zuhany után szokott menni a friss 😊
2020. júl. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ja, 3-as vagyok, és always dailies scentedet szoktam [link]
2020. júl. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én csak menstruáció utolsó napjain használok, akkor elég egy darab egy napra.

Carefree.

2020. júl. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Carefree Plus Long

Csak napközben használom Napi 1 db-ot. (reggel ébredés után beteszem, este fürdés előtt kidobom)

Éjszakára nem használok.

Valamint megvonásos vérzés idején nyilván naponta szükség szerint cserélem.

2020. júl. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Menstruációkor használok csak tampon mellé, amúgy nincs szükség rá. Naturellát használok.
2020. júl. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Általában mindennap használok de egyet, nem szoktam cserélni. Este nem teszek be, bugyit se húzok olyankor.
2020. júl. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Naturellát használok, este beteszem, és csak akkor cserélem napközben, ha nagyon érzem, hogy "nem tiszta".
2020. júl. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, néha szoktam cserélni. Naturellát használok. Éjszakára nem teszek be, ha nem muszály bugyit se veszek fel.
2020. júl. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!