Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális hogy anyukám 16...

Normális hogy anyukám 16 évesen nem engedi, hogy borotváljam magam és hogy tisztasági betétet használják?

Figyelt kérdés

Pár éve kezdődött ez a konfliktus mikor már igencsak szőrös voltam mindenhol, hogy felhoztam a témát, hogy elkezdenek szőrteleníteni erre azt a valaszt kaptam hogy szó sem lehet róla majd ha elmúltam 18 éves azt csinálok amit akarok. Egyszerűen szornyen érzem magam strandra se járok és tesin is alig merek átöltözni mert mindenhonnan kilóg a szőr de nem képes felfogni hogy nekem ez így nem komfortos.

Mit tudnék tenni hogy megengedje?



2018. okt. 19. 10:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell csinálni és kész. Utána mit csinál? Visszaragasztja?
2018. okt. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Oldd meg egyedül, kész tények elé állítod.
2018. okt. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Borotváld le, nem drága, pár száz ft. Mert mit tud csinálni? Visszaragasztja? A borotvát meg eldugod.

Mi van a tisztaságival?

2018. okt. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne kérd ki a véleményét. Tedd, amit jónak látsz, ehhez semmi köze még akkor sem, ha kiskorú vagy és ő tart el.
2018. okt. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell engedélyt kérni.

Mi jóban vagyunk anyukámmal, sose szólt érte, nem tiltotta. De mégsem jelentettem be neki. Megcsináltam és kész.

2018. okt. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Csináld meg egyedül, csak nem fogja leellenőrizni mindenhol. Ha észreveszi mond meg hogy ez neked nagyon kellemetlen hogy így kell a suliba is átöltöznöd stb.

Plussz azt is mondhatod hogy nagyon izzadsz és így már kevésbé.

2018. okt. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%

Mi köze hozzá?

Csináld meg, és kész. Nem az orra előtt öltözöl, vetkőzöl akkor észre sem veszi.

Nem mintha érteném, hogy miért kell engedélyt kérni.

2018. okt. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előzőkhöz: Ha nem érti meg, hogy ez neked kényelmetlen, kínos, akkor veszel borotvát, nem nagy összeg, és megcsinálod. Bejelenteni nem kell, ha észreveszi, maximum balhézik egy sort, úgyis belenyugszik előbb-utóbb. A betéttel mi a problémája?
2018. okt. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél magadnak egy borotvát és csináld meg. Nem kell ehhez engedély.
2018. okt. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Dávid86 ***** válasza:
100%

Szia! Nem, nem teljesen oké ez így. Kérdezd meg tőlük, hogy jó-e az, hogy cikiznek emiatt, szégyelled magad, alacsonyabb lesz az önértékelésed, és ez kihat a fiatal felnőtt korodra is? Ő nevelt, akkor ne toljon ki veled így. Amúgy ha ez sem hat rá, vegyél a kezedbe 3000 forintot, menj el intim gyantázásra, megcsinálják. Visszaragasztani nem tudja.

Az meg nem igaz, hogy nem tudja, hogy van folyásod, és arra kell a tisztasági, már ne haragudj, de nőből van. A korában igaz nem volt ennyire sokféle betét, de na, haladni kell a korral.

2018. dec. 11. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!