Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez vashiány? A vastabletta...

Ez vashiány? A vastabletta hizlal?

Figyelt kérdés

Fogyókúrázok, elég sápadt vagyok és hullik a hajam (bár nagyon sok van, hátközépig erő és göndör,tehát csak hajmosáskor fésülöm és akkor veszem észre,hogy hullik) emelett mikor felállok minden elsötétül, de szerintem ez azért,mert hirtelen állok fel... Utálom a tűket ezért vérvételre nem merek elmenni... Vastablettát pedig nem szeretnék szedni,mert állítólag attól meghízok én pedig nem szeretném visszaszedni a leadott kilókat...

17 vagyok 160 cm és 52 kg. Nem tudom számít e, de apukám azt mondta, ő mindig sápadt volt 20 éves koráig... Anyám viszont folyton ezzel a vérvétellel idegesít engem.


2020. júl. 20. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet az, a vastabletta nem hízlal! Érdemes megnézetni, igaza van édesanyádnak. Ha egészségtelenül fogyókúrázol, az is lehet az oka, mert nem kapja meg a megfelelő tápanyagokat a szervezeted.
2020. júl. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az 1 értek egyet.
2020. júl. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem is voltak ilyen tuneteim a rendszertelen/kevés evés miatt és a vashiány miatt.
2020. júl. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az evésbe lehet valami😅. Ha sportolok is és úgy diétázok soha sem fogyok, viszont ha kihagyok pár étkezést vagy kevésszer eszek kevesel,akkor fogyok. Valami jó diétát tud valaki?
2020. júl. 20. 21:34
 5/5 anonim válasza:
Hagyd fel a cukros uditok ivásád el nem hiszed,hogy mennyit segit ez.
2020. júl. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!