Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abbahagyasa...

Fogamzásgátló abbahagyasa után miért érzem ilyen hevesen a peteérésem?

Figyelt kérdés

Előtte sosem éreztem. 4 évig szedtem, de letettem mert babát szeretnénk.

Múlt hónapban :

Peteeres előtti nap reggel fajdogalt a hasam alja. Kisugarzott a combomba, huvelyembe, derekamba. Délután már csak a derekam fájt, nagyon érzékenyek lettek a melleim, kicsit nagyobbak is. Este megint fájt a derekam. Majd hajnalba arra keltem, hogy kilokodott a pete?! Utána másnap reggel fajdogalt meg a hasam de utána hamar elmúlt. Ezt kísérte erős, feherfolyas (ez tabi előtt is megvolt) meg nyugosseg.


2020. júl. 23. 08:12
 1/2 A kérdező kommentje:
Rá 13 napra megjött szóval ezért gondolom, hogy peteeres lehetett.
2020. júl. 23. 08:13
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért, mert most van egyáltalán peteérésed, és a szervezeted még nem állt be egy egészságres hormonlöketre. Ez még a jobbik eset, nekem hónapokig nem is volt peteérésem. Aztán az elsőnél rögtön teherbe estem, de én is kegyetlenül megérteztem ám...
2020. júl. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!