Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után körülbelül mikor lesz peteérésem/mikor eshetek teherbe?

Figyelt kérdés

Yasminelle fogamzásgátlót szedek tavaly szeptember óta.

Holnap kell bevennem az utolsó tablettát, vasrnap jön a megvonásos vérzés.

Azután kb mennyi idővel lehet peteérésem és mikor eshetek teherbe leghamarabb?

Köszönöm a válaszokat. :)



2016. nov. 22. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Egyedi. Es nem a tabletta markajatol fugg.

Egyik baratnom szedte 6 evig, letette nem volt menzesze 5honapig.

Masiknak 4honapra ra sikerult. A menzesze es ovuja rendben volt vègig. Ovutesztelhetsz, ha megnyugtat en azt tettem.hogy tudjam van-e es jò idopontban-e van! :) amint abbahagytam belevagtunk, gyorsan kiurul a gogyszer 24-72ora alatt

2016. nov. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ember meg nem mondja, komolyan. Lehet, hogy már első hónapban lesz és teherbe is esel egyből, de az is lehet, hogy fél év múlva gyógyszerrel kell peteérést csiholni, mert nem tér észhez a petefészked.


Ha előtte nagyjából rendben volt a ciklusod, akkor kicsit nagyobb eséllyel tér vissza zökkenőmentesen a peteérés. De tényleg tök kiszámíthatatlan, hogy kinek hogy reagál a szervezete.

2016. nov. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nagyon sok helyen utánaolvastam, valakinek fél év kellett, de valakinek 1 hét(!!!) is elég volt, hogy teherbe essen.

Nekünk is lehetne olyan mázlink! :D

2016. nov. 22. 20:02
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam 2 hét. :D Az első ciklusban. ;)
2016. nov. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
75%
Nekem fél év volt mire terhes lettem gyógyszer után...
2016. nov. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Nekem fogamzásgátló tabletta abba hagyás után pont 1 évre sikerült a baba.
2016. nov. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Abbahagyás után 2 héttel volt ovum, rá két hétre pozi tesztem! :D
2016. nov. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Nekem rögtön utána volt ovum, tudom mert én is félten hogy lesz-e egyáltalan 12,5 èv gyógyszerszedés utan és vezettem a hőmet. Ha aggódsz mérd te is, nekem arra is tök jó volt hogy 3 hónap után láttam előre mikor fog megjönni és nem ért váratlanul. Amúgy mi kihagytunk direkt pár hónaoot, a negyedik éles hónapban sikerült a baba. De neked akár az elsőben is sikerülhet.
2016. nov. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is Yasminellet szedtem, tavaly november elején fejeztem be és decemberben már terhes is lettem. De tényleg nagyon egyénfüggő
2016. nov. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyéntől függ. Én mind a négy alkalommal a gyógyszer abbahagyása után rögtön várandós lettem.
2016. nov. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!