Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet gyerekem?

Lehet gyerekem?

Figyelt kérdés
Voltam a heten nogyogyasznal, aki azt mondta hogy az egyik petefeszkemem van 20-25 kis tuszo, ami helyett csak 1-nek kellene lenni (nem ertem.) es azt mondta hogy lehet ciszta. Nagy kivizsgalas lesz. Ettol fuggetlenul ugyanugy lehet majs gyerekem?

2020. júl. 23. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, ha sikerül megfelelően kezelni.

[link]

2020. júl. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Masik ugyanilyen kerdesednel ahol az orvos csak kihasznaltat kerdezted mar irtam sok.indent. PCOS nak hivjak amid lehet hogy van.

Ezen lehet segiteni es az is lehet csak epp most ilyen allapotu a petefeszked es x honap mulva meg rendben lesz.

Egyik unokahugomat 20 evesen ilyen miatt egyszeri ultrahangon latottak meddonek neveztek es a fejehez vagta a doki sose lehet gyereke. O nagyon elkeseredett es sose foglalkozott az egeszsegevel ezek utan es egy gyereke megis szuletett igaz nehezen fogant meg.

Tehat nem lehetetlen teherbe esni policisztas petefeszekkel, de van akinek sose sikerul.

Viszont van ragyogymod es erdekes fiatalon kiviusgaltatni kagad es elkezdeni a kezelest ami lehet egyszeruen csak egy kis dietaes heti 3szori aktivabb mozgas lesz de az is lehet ezek melle kell majd gyogyszer is. Szoval azert ne rezelj be, de inkabb vedd komolyan es orulj nem 40 evesen derul ki es allhatsz sorba a lombiknal...

2020. júl. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek PCO-ja van és abban a hónapban már terhes volt mikor ezt mondták neki
2020. júl. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!