Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire gyakori a rejtettheré...

ElCid kérdése:

Mennyire gyakori a rejtettheréjűség? Lehet-e valakinek gyereke így?

Figyelt kérdés
Egy herém van, a másik fentragadt és nem szállt le a helyére -ezt próbálták 11 éves koromban műtéttel lehozni, ami nem sikerült.

2017. dec. 25. 07:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Az nem biztos hogy most se sikerülne, úgy hogy én megpróbálnám a helyedben most helyre tenni a dolgokat.

De szerintem lehet igy is gyereke, ha a másik jól működik.

2017. dec. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1 Here bőven elég a nemzéshez.Aki hererákos,annak is eltávolítják azt ,amelyik nem egészséges,de gyereke lehet.
2017. dec. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Persze a másik normális, meg jól is működik. Soha nem dohányoztam, nem iszom alkoholt és persze más tudatmodóító szerekkel sem élek.
2017. dec. 25. 11:56
 4/10 A kérdező kommentje:
Egy kép a jó herémről (bal oldali): [URL= [link]
2017. dec. 25. 12:23
 5/10 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a link azt hiszem már jó lesz.

2017. dec. 25. 12:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Az normálisnak tűnik.
2017. dec. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ne parazz, nekem is igy lett gyerekem. a balfax szuleim ennyire foglalkoztak vele gyerekkoromban, hogy ki kellett egyet muteni. max dizajn szempontjabol xar. de mukodik, mert paros szerv.
2017. dec. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
IGazad van. Lehet összejön. Az is hozzá tartozik az igazsághoz, hogy soha nem dohányoztam, alkoholt se fogyasztok nagyon.
2017. dec. 27. 20:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak azt nem írtad, mennyi idős vagy.
2018. jan. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt ajánlom,mutasd meg magadat.A fent ragadt hered már biztos elhalt.Ha nem szedik ki hasuregbol akár rákot is okozhat.Gyermek nemzeshez meg elég egy here is,ha rendesen termeli a spermat!
2022. dec. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!