Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jött meg és hogy...

Miért nem jött meg és hogy segítsek rajta?

Figyelt kérdés

mostanában már mindig a 28, 29. napra jött meg. most meg a már 1 hete késik. fontos lenne mert nemsokára táborba megyek ahol lesz fürdés.

illetve hasfájós is vagyok a gyógyszer pedig 1 óra mire hat. tudnátok adni tippeket hogy mitől nem jött még meg, és hogy mivel tudnám sürgetni?



2020. júl. 23. 13:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudod sürgetni, a hormon rendszered irányít, bármilyen hóhusz-pókuszt ír ide valaki utánam.
2020. júl. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
tudom, de pl. a késleltetésre egy kicsit jó a citromlé vagy hasónlók. de igazából főleg az érdekelne hogy mért nem jön már meg
2020. júl. 23. 14:40
 3/12 anonim ***** válasza:
Abba nem tudsz beleszólni hogy mikor jöjjön meg. Esetleg ha akkor veszed be a gyógyszert amikor még nem fáj? Amúgy fürödhetsz tamponnal is, hány éves vagy?
2020. júl. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha az eljén vagy még simán lehet hogy nem állt még be olyankor kimaradhat egy hónap is, de ha régebbóta megvan lehet a stressz vagy valami hormon zavar. Viszont akkor meg kéne nézetni egy orvossal.
2020. júl. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
tampont még nem szeretnék használni. amúgy 1 éve van meg, csak mivel már 4 hónapja pontos volt azt hittem már beállt.
2020. júl. 23. 14:53
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor valószínű még nem állt be, ne izgulj, egy fél év múlva be fog. És tampont ilyen hamar tényleg ne használj:)
2020. júl. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm. azért remélem nemsokára megfog, mert ugye fontos lenne. amúgy szerinted /szerintetek az 5. napon már bemehetek a víbe? átlag 7 napig szokott tartani. nagyon max 9, de minden esetbe az utosó 2-3 nap már kevés és ilyen barnás már.
2020. júl. 23. 16:10
 8/12 anonim ***** válasza:
Tudom ez nem szentírás, de nekem egyszer a meleg vizes ülőfürdő segített mikor késett (: meg a relaxálás, mert én picit rágörcsöltem
2020. júl. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hogyha nincs már sok akkor nyugodtan. Mondjuk az a bökkenő hogy tudod ilyenkor nyitva van a méhszáj (ha jól tudom az) és nagy a fertőzésveszély
2020. júl. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
tudom, de nem tó lesz, meg első nap csak locsoló. akkor majd bemegyek , bár addigra lehet el is múlik amikor strandra megyünk.
2020. júl. 23. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!