Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség! Valami csíp, szúr,...

Segítség! Valami csíp, szúr, és viszket, amit nem látok, de mindenhol rajta van a bőrömön. Poloska van a helyiségben, de azt látnám ha rajtam lenne. Mi ez a lény?

Figyelt kérdés

Piros kiütés, és pattanás szerű "allergia" kinézetű pöttyök jelennek meg a karomon.

Mit érzek mindenhol?

Először egy jó nagyot szúr, majd istentelenül viszket, és ezt párszor ugyanott elismételi.

S.O.S.



2017. nov. 7. 02:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Megbolondulok, olyan rossz érzés. Idegesítő. Amint beleülök itt a munkahelyemen ebbe a székbe, azonnal elkezdődik, és éjjel jobban, erőteljesebben, sűrűbben működik a dolog. 24 óra alatt, inkább éjfél után-tól, kora hajnalig tart, majd szépen lassan kezd múlni.
2017. nov. 7. 02:30
 2/7 A kérdező kommentje:

a fejbőröm, a hátam, a karom, a lábaim, de még a talpam, és a lábfejem se marad ki a listáról. olyan érzésem van, mintha láthatatlan élővilág mászkálna a testemen.

Segítség ='(

2017. nov. 7. 02:32
 3/7 A kérdező kommentje:

Remélem ez segít valamit =/

Képeket készítettem, a bőrömr állapotáról =/

[link]

2017. nov. 7. 04:04
 4/7 A kérdező kommentje:

Atka csípésre keresve ezt találtam:

[link]

2017. nov. 7. 04:04
 5/7 A kérdező kommentje:
Ugye ez nem atka? :'(
2017. nov. 7. 04:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Az orvos mit mondott?
2017. nov. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Csak fogok menni hozzá. De mivel sokat dolgozom, és aludnom is kell, még nem tudom mikor. Szerintem a héten már nem.

Azonban amint hazamentem, és:

1-megfürödtem [edény mosószerrel fürdök]

2- betadin 10% oldattal megmostam a karomat 2x

3- bevettem egy allergia elleni [általános] tablettát

4- ki Quartz-oltam a szobát [ágyneműt]

mikor felkeltem, már nem látszottak annyira a foltok, és nem viszketett, kényelmesebben, és nyugodtabban éreztem magam. Most megint itt ülök a székben a munkahelyemen, és már hoztam a Quartz lámpámat is =D

2 óránként 10perc DESINFECT

2017. nov. 8. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!