Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon vékony vagyok, mégis a...

Nagyon vékony vagyok, mégis a múlt hónapba (18-án) megjött a menszeszem. Lehet h több nem is lesz?

Figyelt kérdés
Kicsit furcsállom... Mert már olvastam olyat h 14 éves és ugyanolyan súlyban volt mint én, de még nem menstruált... én meg 13 vagyok.. lehet h többet nem is fog megjönni, majd csak később?
2010. aug. 3. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:

húúú ez a kérdés...... majd vársz és kiderül h lesz e több... ezt mi így nem tudjuk megmondani neked...

egyénfüggő h kinek mikor jön meg...

2010. aug. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudom fura kérdés... de kicsit aggaszt. :(
2010. aug. 3. 13:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is vékony voltam, mégis megjött 11 évesen. Ha már egyszer megjött, akkor megjött, nem fog évekre kimaradni.
2010. aug. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem függ a súlytól, csak akkor, ha az illető éhezteti/hánytatja magát, de az betegség. Ha te egészségesen vagy vékony, akkor nem számít a súly.
2010. aug. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen, egészséges vagyok...:)
2010. aug. 3. 14:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Most tulajdonképpen attól félsz, hogy megjön, vagy attól, hogy nem?


Ez tökre egyéni. Lehet, hogy most mrá mindig meg fog jönni, lehet, hogy egy fél év múlva lesz csak megint.

2010. aug. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!