Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jártatok így ti is szoptatás...

Jártatok így ti is szoptatás után? Ebbe a hónapba már nem szoptatok és most megjött a menszeszem de nagyon-nagyon erös kicsit félelmetes! Korábban csak kicsit voltmeg! Természetes?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 22. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze. Az első fiammal 8 hónapig szoptattam, 15 hónap után jött meg először, most 10 hónapig szoptattam, de 3 hónapos volt, mikor megjött. Mindig nagyon erősen, hol sokkal, hol kevésbé. Azért ha 8 napnál tovább tart, irány a doki.
2009. ápr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én még szoptatok,de 2x mikor megjött szülés után 4.hónapban,azt hittem ott halok meg.nagyon görcsölt-rosszabb volt mint bármikor,és nagyon sok és hosszú ideig volt meg.Szerintem ez normálisnak mondható,mert ilyenkor még erősen ingadoznak a hormonok
2009. ápr. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem először négy hónap után jött meg, pedig még javában szoptattam. Azóta is szoptatok még, de egyre kevesebbet (most nyolc hónapos lányom). Az első menzeszem nekem is brutális volt, szuper plusz tamponból két nagy dobozt használtam el két nap alatt, és még betétet is be kellett raknom. Azóta normalizálódott a helyzet, mostanra kb. olyan erős a vérzésem, mint a terhesség előtt volt. A görcsök is erősek voltak az elején, de a harmadik alkalomtól kezdve már szinte semmit nem éreztem, jobb lett, mint volt. Én természetesnek vettem, mert elég nagy hormonális változásokon megyünk keresztül viszonylag rövid idő alatt. Ha túl hosszú ideig tart, vagy nagyon darabos a vérzés, akkor lehet, h' megnézetném dokival, de szerintem nem kell izgulnod. Minden jót!
2009. ápr. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösz csajok nem fáj szerencsére csak kicsit kellemetlen de jó vérzek ,én is vettem brutáltampont de ki vettem a másodikat mert kényelmetlen fájos érzés volt most inkább nem vasalok amig alszik a kicsi ledöltem mert így nem érzek semmit !
2009. ápr. 22. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!