Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Átlátszó, csillogó folyadék...

Átlátszó, csillogó folyadék folyt ki az egyik mellbimbómból, mitől lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Terhesség 100%-ig kizárva, hüvelygyűrűt használok (de nem szexeltem) és jövőhét szerdán kell kivennem. Nagyon megijedtem, odanyúltam a ruhámhoz és nedves lett a kezem. Megtöröltem zsepivel és akkor láttam ezt a nagyon enyhén sárgás folyadékot, ami megszáradva csillog... Egy éve voltam mellvizsgálaton, semmi problémát nem érezek, a mellbimbóm is olyan, mint szokott. 26 éves vagyok.
2020. júl. 24. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj nőgyógyászhoz. Nem jelent jót.
2020. júl. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
El fogok menni, de most nem tudok már telefonálni sem, hétfőn fogok. :( Remélem azért nincs nagy baj, mert nem véres vagy ilyesmi... Eléggé beparáztam. :(
2020. júl. 24. 15:48
 3/3 anonim ***** válasza:
65%

Lehet hormon probléma, magas prolaktin szint miatt. Mindenképp nézesd meg.

[link]

2020. júl. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!