Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Véletlenül megnyomtam a...

Véletlenül megnyomtam a mellbimbómat, és fehéres folyadék jött ki belőle. Eleje sűrűbb fehér, aztán átlátszó. Ez lehet előtej?

Figyelt kérdés
Még jövő héten fog mejönni, illetve remélem nem, addig nem akartam tesztelni. De ez most meglepett. Ez lehet előváladék, vagy tej, vagy mi a neve? Ilyet még soha nem láttam! :-)
2008. jún. 26. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
háááát..elvileg ez az..de én 15 hetes vagyok és nekem most van..nem korai ez még?
2008. jún. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia én most vagyok a 27.hétben de még nekem nem volt ilyenem:)))
2008. jún. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem tudom mi a pontos neve ennek a nagyon korai váladéknak, de nekem is volt. ez volt az első tünet. utána már jött a tipikus hányás, szédülés. most 23 hetes terhes vagyok, de most meg nincs semmi.
2008. jún. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Engem is meglepett, soha nem volt még ilyen! De ez tény! láttam! :-)
2008. jún. 26. 11:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem nyomogatunk!! :)

Nem tudom, mennyire lehet hinni ebben a vedononek, de en 27 hetesen mondtam neki, h nincs elotejci, baj-e, azt mondta egyaltalan nem, de nyomogatni nem szabad, h jojjon!

2008. jún. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem direkt nyomkodtam, csak viszketett, és ahogy megfogtam, hirtelen kijött belőle! :-) Nem sok, csak egy pici. :-) Remélem a babától van. Amúgy nagyon nagy a mellem, és fáj! :-(
2008. jún. 26. 13:00
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja, és én még csak most lehetek babás, szóval még nem is teszteltem! :-) De már az előző mensim is kevés volt. Csak két nap.
2008. jún. 26. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!