Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati vizsgálat után...

Nőgyógyászati vizsgálat után pecsételő vérzés normális?

Figyelt kérdés
Ma reggel voltam nőgyógyásznál először úgy, hogy rendesen megvizsgált. Tehát kesztyűben, kacsával és ultrahanggal is megnézett. Már nem vagyok szűz, azonban eléggé fájdalmas volt a vizsgálat, többször rámszólt, hogy engedjem el magam, mert így nem tud megnézni, viszont mindent hirtelen csinált, csak úgy benyomta az ujját, megnyomkorászott, egyszerűen nem tudtam elengedni magam, mert különben is utálom, hogy ha a hasam körül és lejjebb nyomkorásznak, és összefeszültem minden érintésre, hiába próbáltam másra gondolni. Most pedig mentem pisilni, és amikor megtöröltem magam, észrevettem, hogy a papíron ilyen picit véres, fehéres morzsaszerű valami van, pedig amúgy a fehérfolyásommal minden rendben volt. Ez normális?
2020. júl. 25. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Normális. Gondolom vett le kenetet is, ami a méhnyakad pici sérülésével jár.
2020. júl. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. 1, maximum 2 nap és elmúlik.
2020. júl. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17%

Mégis miért lenne normális??? Keríts egy normális orvost! Egyáltalán nem kéne, hogy úgy szétfeszengessen, hogy sérülj...Érdekes, van aki megtudja oldani valaki nem és ez a pácienstől függ.

De mindegy, nem normális de most elmúlik

2020. júl. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Normális, mert ahogy leveszi a sejteket a méhnyálkahártyából, egy kicsit meg kell, hogy “kapargassa” azt, így a pici erek is sérülnek, ha nem nagyon vérzel, akkor ne aggódj, van aki kifejezetten ajánlja, hogy vigyél magaddal egy vékony tisztasági betétet, sőt van orvos aki ki is fejti, hogy a gyenge vérzés miért fordulhat elő
2020. júl. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 Addig barátnőmnek is normális volt amíg nem talált egy olyan orvost aki rendesen el nem tudta végezni ezeket.

Kérdező, keress esetleg magánorvost! De ha jó neked így akkor jöhet a dislike és nem szóltam

2020. júl. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!