Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló felíráskor...

Fogamzásgátló felíráskor megvizsgál a nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Azért kezdenék el szedni mert nagyon problémás a bőröm. Első alkalommal már meg is fog vizsgálni? Vagy mire kell számítanom?

2020. júl. 9. 16:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Vérvétel mindenképpen legyen előtte!
2020. júl. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Ne haragudj, hogy offolok, de emiatt ne szedj fogamzásgátlót. A pattanásoknak mindig van valamilyen oka, gyulladás, allergia, nem jó rutin stb. Inkább járj a végére, menj góckutatásra. A tabletta nem fogja megoldani,csak elfedni a problémádat.

Egyébként a jo szakember megvizsgál és vérvételre is elküld. Ha nem, akkor nem jó orvosnál jársz.

2020. júl. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha a bőröddel van gond, bőrgyógyászhoz kellene menni, ha nem tud a helyzeten javítani endokrinológushoz. A fogamzásgátló arra való, hogy ne legyen gyereked, nem pattanástalanító.
2020. júl. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
A fogamzásgátló nem jó ötlet. Elfedi a tüneteket, és nem fogsz utánajárni, mi a gond. Ha nem tini vagy, akkor vmilyen probléma lehet a háttérben. Endometriózis, mióma, pcos, stb.
2020. júl. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tini vagyok és kösz, hogy nem a kérdésre válaszoltok.
2020. júl. 9. 18:18
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy segíteni szeretnénk és megkímélni komolyabb problémáktól. Én már 40 vagyok, és tudom, miről beszélek.
2020. júl. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Persze,szaladj csak a nőgyógyászhoz,én is a reumatológiára megyek, ha fáj a fülem.

Nincs mit, szívesen segítettem! Kis agresszív...

2020. júl. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Van erre más gyógyszer is. Nehogy fogamzásgátlót szedj ezért.

Majd 10-15 év múlva előjönnek a problémák amit okoz.

2020. júl. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is problémás volt a bőröm nagyon csúnya aknés, elmentem bőrgyógyászhoz és felírta a medinac nevű gyógyszert. Többre mennél vele mint a fogamzásgátlóval, mivel az nem arra van.
2020. júl. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, megvizsgál. De nem biztos, hogy a fogamzásgátlótól javulna a bőröd. Sajnos nekem se segített. Ami nekem bevált, az a Medinac, bőrgyógyászaton írták fel. De az mellett amúgy is szokták javasolni a fogamzásgátlót, mert nem eshetsz teherbe a szedése mellett. Károsítja a magzatot.
2020. júl. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!