Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Havi 2x menstruálok,ezért...

Havi 2x menstruálok,ezért szeretném kivizsgáltatni magam dd szűz vagyok, hogy fog megvizsgálni a nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Már elmenni hozzá mert ez nem normális szerintem hogy havi kétszer menstruálok, ez nem az első alkalom volt már. De mivel szűz vagyok úgy tudom hogy hüvelyen keresztül nem vizsgál. Akkor hogy fog megvizsgálni?

2020. júl. 25. 14:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
57%

Semmiképp ne hazudj,a kacsa méretét is úgy választja. Lehet csinál egy hüvelyi uh-t, bár még az is elég vastag egy szűznek. Hasi uh+labor. Lehet komolyabb oka is. De.mindenképp legyél őszinte.

Nekem is volt,hogy 2x jött meg egy hónapban. Fogamzásgátlót kaptam,óramű pontosra beállította mellékhatás nélkül.

2020. júl. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Es neked is ugy volt hogy kevesebb mennyiseg es 2x egy honapban? Megmondta mitol van?
2020. júl. 25. 14:41
 13/21 A kérdező kommentje:
Es a labor mit takar? Nagyon felek hogy komolyabb gond van :(
2020. júl. 25. 14:42
 14/21 anonim ***** válasza:
57%
Ha szükséges akkor hüvelyi vizsgálat helyett vegbelen keresztül vizsgálnak ilyenkor. Meg persze UH és vérvétel. De 23 évesen mar lehet megvizsgál hüvelyi úton is
2020. júl. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
88%
De ha csak annyit javasol megoldásnak hogy rögtön fogamzásgátló verkep nélkül akkor keress másik orvost
2020. júl. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
57%
12: Mennyire kicsi mennyiség? Peteéréskor szokott lenni pici vérzés, az normális.
2020. júl. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
De mind a ketszer olyan mint kb a menstruacio utolso par napjan, de rendesen 5-6 napig, mar nagyjabol 2 honapja, tudom, hogy az normalis ezert nem rohantam rogton, de mar nem hagy nyugton.
2020. júl. 25. 14:45
 18/21 anonim ***** válasza:
23 évesen mar egyébként is ajánlatos elmenni nogyogyaszhoz úgyhogy en azt javaslom menj el és legyél vele őszinte
2020. júl. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Lehet endometriózis is akár. Az elég komoly. Nekem "szerencsére" csak hormonális volt, később be is állt magától. Laborban néznek nemi hormonszinteket, rutint és gondolom alvadási időt,faktorokat,hogy azok rendben vannak-e.
2020. júl. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

#7 vagyok.

Nem tudom, mi volt vele, vasat kellett pótolnia utána hónapokig, meg még szedett valamit, de már nem emlékszem. :/ Utána helyreállt neki, de emlékszem, hogy mennyire szégyellte magát, mert miközben vetkőzött a dokinál, folyt le a lábán a vér. Ő is szűz volt akkor, de nem tudom, hogy milyen módon vizsgálták.

2020. júl. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!