Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Havi 2x menstruálok,ezért...

Havi 2x menstruálok,ezért szeretném kivizsgáltatni magam dd szűz vagyok, hogy fog megvizsgálni a nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Már elmenni hozzá mert ez nem normális szerintem hogy havi kétszer menstruálok, ez nem az első alkalom volt már. De mivel szűz vagyok úgy tudom hogy hüvelyen keresztül nem vizsgál. Akkor hogy fog megvizsgálni?

2020. júl. 25. 14:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hasi ultrahanggal.

És vérvétellel.

Nem kell elfogadni olyan vizsgálatot, amit nem szeretnél.

2020. júl. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha kell, megfog vizsgálni csak sokkal óvatosabban
2020. júl. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
22%
Én nem rohannék orvoshoz, a kezdeti években még nem áll be rendesen a hormonszint. Van, akinek kimarad, neked meg pont gyakrabban van.
2020. júl. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
23 vagyok... :D
2020. júl. 25. 14:24
 5/21 A kérdező kommentje:
És amúgy engem nem zavarna ha megvizsgálna hüvelyi úton, gondolkoztam hogy ha azt modom nem vagyok szűz talán hamarabb kerül e elő a probléma forrása egy alaposabb vizsgálat eredményeképp
2020. júl. 25. 14:26
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen szólj hogy szűz vagy, mert annak alapján fog megvizsgálni és gyengédebb lesz.
2020. júl. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
#3 A kimaradás normális. Nekem viszont volt régen egy barátnőm, akinek az első évben miután először megjött, ugyanígy havi kétszer menstruált, aztán ebből lett az, hogy egy hónapon keresztül megállás nélkül vérzett, amikor kezdett volna elmúlni, megint rákezdett neki. Az orvosa azt mondta, hogy szerencséje van, mert ha később ment volna kivizsgáltatni magát, komoly következményei lehettek volna. Ezzel nem megijeszteni akarom a kérdezőt, csak mondom, hogy azzal nem fog semmit ártani, ha "orvoshoz rohan". Jobb minél hamarabb megtudni, ha valami betegség áll a háttérben.
2020. júl. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
51%
Azt mondod? 1. Az orvos nem hülye? Szerinted nem ismer fel egy szűzhártyát? 2. Ha nem tudja, és ebben a tudatban kezd el turkálni benned, garantáltan rájön az első másodpercben, mert akkorát fogsz ordítani, a vérről nem beszélve. 3. Szép orvos-beteg bizalmi viszony lenne! 4. Jól néznénk ki, ha valakit nem vizsgálnának ki a panaszainak megfelelően csak azért, mert szűz.
2020. júl. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
#7 persze megyek is mindenkepp! Nem tudod hogy vele mi volt veletlen? Meguszta valami gyogyszerrel? Vagy mutet ilyesmi?
2020. júl. 25. 14:37
 10/21 A kérdező kommentje:
Szuzhartyam az mar tuti nincs
2020. júl. 25. 14:37
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!