Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intimtornával mennyi idő? :/

Intimtornával mennyi idő? :/

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Tegnap voltam orvosnál, és kiderült, hogy "giggle" inkontinenciám van. Ez egy gyerekkori vizelettartási zavar, ami annyit takar, hogy nevetéskor (nem kicsit) bepisilek,mert nagyon ellazulnak odalent az izmaim, és mikor alapból pisilek nem ürül ki teljesen a hólyagom

😅


Azt javasolta a doktornő, hogy próbáljam meg az intimtornát.


Szerintetek mennyi idő, míg odalent megerősödik annyira a gátizmom, hogy nem lesz ilyen pisis problémám?

Próbálta már valaki?

Meg ezt úgy kell csinálni, hogy pisiléskor megtartom (megszakítom) és ellazítom az izmokat odalent?



16 l


2020. júl. 25. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Az intim tornához 1-2honap kell még látszódik az eredmény, de ez egyenfuggo.
2020. júl. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

És ha ezt a pisis megszakítós történetet csinálom, akkor azzal is javul ez a dolog? :(

2020. júl. 25. 19:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem pisiléskor kell csinálni, bármelyik napszakban amikor szeretnéd lefekszel az ágyba és össze húzod majd kiengeded az izmaid.
2020. júl. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szuper. Köszönöm :)
2020. júl. 25. 19:35
 5/5 Kecskeméti-Varga Kata ***** válasza:
100%
Lehet a neten találni otthon végezhető gyakorlatokat és két- négy napos személyes intenzív csoportos tréninget, vagy egyéni tanácsadást. Mindenki azt választhatja ami számára a legjobb. Személyes tapasztalatom a Kriston intim tornáról van,vagyis a hétvégi két napos tréningről. Jó hangulatú, élvezetes, kicsit lelkileg is megtámogató foglalkozás volt. Sokat tanultam a testem működéséről és annak tudatos befolyásolásáról. Nekem ez nem pusztán fizikai torna, hanem némi szemlélet váltás is volt.
2020. júl. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!