Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehetnék boldog?

Hogy lehetnék boldog?

Figyelt kérdés
L
2020. júl. 26. 01:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi tenne boldoggá?
2020. júl. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit bővebben esetleg, hogy mi a probléma?!
2020. júl. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Nem ez a kérdés;

Boldognak lenni

Nem valódi érzés."

2020. júl. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen találd meg az életben azokat a dolgokat amik lehet hogy apró dolgok de ha úgy tekintesz ra boldogságot okoznak

Lehet hogy nem hosszútávú boldogság de ragad meg a pillanatot

Azért élünk hogy erezhessuk a boldogságot szomorúság nélkül nincs boldogság de rajtunk múlik hogyan éljük le életünket boldogan vagy szomorúan

A boldogság titka a hozzá állásod

Én boldog vagyok mert szerető családom van

Boldog vagyok mert le érettségiztem igaz nem vettek fel egyetemre Xd de

Nem adom fel a jó dolgokat nézem

Boldog vagyok mert van célom

Boldog vagyok mert voltam koncerten

Boldog vagyok ...... stb

Miközben azon gondolkodsz hogy boldogtalan vagy lehet hogy pont most szalajsztottad el a boldogságot

Néha Elsiklunk mellette ami szinte az arcunkba csap csak nem vesszük eszre mert elégedetlenek vagyunk és többet akarunk

2020. júl. 26. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Csoki
2020. aug. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha segítenél egy 2,2liter+ os turbót egy 1.8 as motorra átalakítani, majd azt a motorra varázsolni és első inditásnál nem pukkanna el akkor hihetetlenül boldog lennél velünk együtt
2020. aug. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A boldogság nem ott van, ahol keressük. A boldogság olyan mint a visszhang,

felel nekünk, de nem jön hozzánk. A boldogság olyan, mint a pillangó, ha kergeted, mind messzebbre száll, ha türelmesen, mozdulatlanul állsz, a válladra száll. A boldog ember mindent elér, amit nem tud elérni, azt nem is akarja. Az életben csak az lehet boldog, aki értékelni tudja a mindennapi apró örömöket, ezek összessége boldogság.

2020. okt. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!