Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egyedi probléma vagy általános...

Egyedi probléma vagy általános? A menses legerősebb napján annyira elszáll az erőm, hogy felkelni alig bírok. Lakáson belül is alig vonszolom magam, szédelgek meg nagyon rossz a közérzetem.

Figyelt kérdés
Pedig nem vérzek nagyon erősen mégis mindig ez van mindegy mennyit aludtam, mozogtam előtte. Vitaminokat is szedek de nem javítanak ezen. Tudom csak 1 nap de elég ijesztő érzés.
2020. júl. 26. 13:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%
Magnézium? Nekem az segít valamennyire,de igen ,én is gyengébb vagyok olyankor.
2020. júl. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy vashiány/vérszegénység.
2020. júl. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Egyik sem segít. 1 éve vérszegény vagyok folyamatosan szedem a vasat. Már csak minimális az eltérés és ez a nap nem javul, meg előtte is így volt mikor nem voltam vérszegény.
2020. júl. 26. 13:31
 4/19 anonim ***** válasza:
9%
Mert egy vérzés egy nőnél nem csak biológiai, hanem szellemi tisztulás is. Ha egy ilyenbe nem várod végig a tisztulási idődet, és együtt lesztek a társaddal, pont ellentétes hatást érsz el, mert folyamatosan nem tudsz tisztulni, hanem csak rakodik rá..
2020. júl. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%

Na megjöttek a szektások is.

Nálam is hasonló a probléma, annyira elszédülök néha, hogy alig állok a lábamon, semmi erőm nincs 1-2 napig. Vérszegény vagyok, biztos ez is gond.

2020. júl. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%

Nem vagy vele egyedül, de ez még nem jelenti, hogy ennek így kellene lennie, csak a legtöbb doki nagyon felületesen vizsgál, ha ilyen van, mert úgy állnak hozzá, hogy ha sokan szenvednek ettől, akkor az normális.

Ha teheted, menj magánrendelésre, tudom, nagyon drága, de ott alaposabbak, sokkal többmindent vizsgálnak, és hamar kiderül, hogy mi a problémád forrása és akkor kezelni is tudják. Ha van rá pénzed, akkor erre érdemes költeni.

Milyen vasat szedsz? Amit orvos írt fel? Mert a vény nélkül elérhetőek nem tartalmaznak annyi vasat, ami ilyenkor segít.

2020. júl. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Szellemi tisztulás a menses? :D Nagyon jó. :D Ettől egy kicsit felébredtem. :D

Voltam már sok nőgyógyásznál nekik ez nem probléma sajnos. Volt amelyik kedvesen közölte, hogy lelki problémákkal menjek pszichologushoz. Már meg sem merem említeni. :( Magán sem volt jobb csak drágább.

A vas szedésébe ne menjünk belr, azt szedem amit kibír a gyomrom. Lassú víz partot mos....

2020. júl. 26. 14:41
 8/19 A kérdező kommentje:
Elolvastam mégegyszer annyira jó :D "csak rakodik rá" vajon mi és hova? :D
2020. júl. 26. 14:42
 9/19 anonim ***** válasza:
Igen, elég sajnos elég nehéz olyan nőgyógyászt találni, aki ezeket a problémákat komolyan veszi, mert már rutinból vágják rá, hogy "ez normálist, ezt ilyenkor el kell viselni", miközben komoly szervi probléma is lehet a háttérben. Szerintem ne add fel a keresést, és ha az orvos emiatt hülyének néz, az csak őt minősíti.
2020. júl. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy komoly szervi probléma lenne mindig ez van.

Nincs mit keresgélni, ahova tartozom 3 nőgyógyász van azt már végig próbáltam. 20ezreim nincsenek próbálgatásra 1 nyomi nap miatt.

2020. júl. 26. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!