Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egyes lányok miért nem tudják...

Egyes lányok miért nem tudják normálisan berakni a támpont?

Figyelt kérdés
Nem vágom ,hogy minek kell applikátoros tampon amikor a simát is megtudod fogni és feldugod

2020. júl. 27. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Az applikátoros tampon nem azért jó mert valaki nem tudja feldugni, hanem mert ha idegen helyen vagy és nem tudsz megfelelően kezet mosni akkor nem annyira fertőzés veszélyes.

Egyébként sokan azért nem tudják feltenni mert rossz szögből próbálják feltenni, rossz pózban, befeszítik a hüvelyüket, túl nagy méretet használnak vagy szárazon próbálkoznak.

2020. júl. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
10%
Majd én segítek.
2020. júl. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
40%
Én a minivel próbálkoztam sokáig. Vagy rosszul állt, vagy nem volt elég mélyen és elfolyt mellette (nekem undorító a hüvely tapintása) és így elég kellemetlen volt. A normál pedig mindig fájt és kellemetlen érzés volt. Azóta fel is adtam, inkább nem használok tampont.
2020. júl. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!