Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A vattát le lehet húzni a...

A vattát le lehet húzni a wc-n? Vagy hogy oldjam meg a suliba? Nem lehet normálisan cserélni és még kuka sincs. Mit tegyek? Tampont még nem használok.

Figyelt kérdés
Előre is köszi a választ.:)
2014. szept. 21. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
vattát? használj betétet és dobd ki a szemetesbe csere után! egy szemetes tuti van a mosdóban
2014. szept. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Betét. Azt becsomagolod wc papírba. (kicsi és lapos lesz) Zsebedbe be.. és kint kidobod. Vatta eldugítja a wc-t.. még lehet vattát kapni?
2014. szept. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Nehogy beledobd a wc -be!!!

Egyrèszt mert nem fog benne lemenni hanem a tetejèn ùszni.

Màsrèszt meg nem kívànhatod hogy a takarítónö halàssza ki utànad a wc -böl a vères vízben tocsogó betètedet.


Gondolom olyan betèted van amit be lehet csomagolni rendesen.

Ha nincs a közelben kuka akkor szèpen belecsomagolod ahogy szoktad + papírzsepi ès zsebre teszed. Ha lesz valahol kuka kidobod.

Èn is így szoktam. Ràadàsul fel sem tünik senkinek hogy mit dobtam el, olyan mintha csak a koszos papírzsepit ürítettem volna ki a zsebemböl.

2014. szept. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Az úgy igaz ahogy elöttem is írták a wc-be ne dobd bele.Amugy vattát nem is használ senki a mai világban csak betét vagy tampon.Ezért jó is ha nem vattát használsz mert azt annyira nem tudod el csomagolni.A betétet meg könnyen el tudod csomagolni és ami szemetes utba esik ki dobod,vagy tarts magadnál egy nejlon zacsit és abba tedd azt táskádba biztos van üres hely azt otthon ki dobod.
2014. szept. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben. köszönöm;)
2014. szept. 21. 14:45
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
ha nincs szemetes a WC-ben, akkor ki kell nyitni a szátokat és szólni pl a biológia tanárnak, ő tuti megérti
2014. szept. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Igen a vattát le lehet húzni a WC de jobb ha WC papirba becsomagolod és be dobod a kukába. Én több mint 30 éve csak vattát használtam , szerintem a legjobb mert pont anyit használsz amenyi kell, ha nagyon vérzel teszel nejlont a bugyidba és nem ázol át.
2014. szept. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!