Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alhasi görcs menstruáció...

Alhasi görcs menstruáció után. Lehetséges terhesség?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban véletlen kimaradt egy nap a fogamzásgátlómból és aznap együtt is voltam a párommal. A menstruációm késett egy hetet, de tesztet nem végeztem, aztán meg is jött így nem volt rá szükség. Most viszont a menszesz végeztével iszonyatos alhasi görcseim vannak, a tipikus vérzéses fájdalom érzés. Lehetséges mégis a terhesség, annak ellenére, hogy menstruáltam? Vagy normális a fájdalom még a ciklus végeztével is?

2020. júl. 31. 02:57
 1/2 anonim ***** válasza:
A megvonásos vérzésed (nem menstruáció ha fogamzásgátlót szedsz), ami egy mesterséges dolog, kb ugyanakkor kell megjönnie késik egy hetet, hagytál ki tablettát, szexeltél, nem is értem miért nem csinálsz egy tesztet. Elképzelhető hogy van vérzés terhesség esetén is, ha gyógyszert szedsz. De simán lehet mástól is a hasfájás.
2020. júl. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet terhesség alatt is vérezni, alhasi görcs is jellemző. Gondolom, biztos lehet mástól is, de csinálj tesztet!
2020. aug. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!