Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Legutóbb április 13án jött...

Eliosz kérdése:

Legutóbb április 13án jött meg a menstruációm 1 hét késéssel. Negatív terhességi tesztel.10 napig tartott a megszokott 7ből Közvetlen a menstruáció elmúlta után erős alhasi görcseim voltak tartott ez kb 1 hétig másnap görcs és vérzés is jelentkezett?

Figyelt kérdés
Elmentem orvoshoz és azt mondta, hogy ez közép idős vérzés de már tart a vérzésem 1 hete. Kevesebb mint a menstruáció de én többnek gondolom mint egy pecsételő görcsökkel. Nem tudom mi tevő legyek?Zavar, hogy ennyire vérzek úgy, hogy nem menstruálok. Szerintetek? Félek, hogy kinevetnek. De érzem, hogy ez nem normális

2018. máj. 7. 07:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Masik orvost javaslok, es nyugi (t)!
2018. máj. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy nőgyógyászati ügyeleten voltam. Lehet, hogy ott nem annyira alaposak? Vagy nem tudom.
2018. máj. 7. 10:47
 3/4 anonim ***** válasza:
menj el a " rendes" orvosodhoz, aki ha kell, alaposabb kivizsgalasra kuld. ne hagyd magad lerazni, mar nem azert, mert hogy jajjjjj biztosan nagy a gond, hanem mert jobb felni, mint megijedni, inkabb nyomozzak ki, hogy mizu, mintsem hogy elkuldjenek a nagy 0 valasszal.
2018. máj. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenképp elmegyek. Köszi :)
2018. máj. 7. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!