Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha menstruálok miért vannak...

Ha menstruálok miért vannak mindig rémálmaim?

Figyelt kérdés
2020. aug. 2. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
A menstruácio bekavar a hormon és idegrendszernek is, tehát hat a lelkiállapotra ezáltal az álmokra is. Én meg nagyon rosszul alszom olyankor, tul éber vagyok, csak forgolodok, alig alszom valamit.
2020. aug. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Nagy valószínűséggel minden menzeszed fájdalmas, ez kihat lelkileg olyannyira, hogy rosszul alszol, eszel, kelsz etc...de rémálmokkal??????


Na, telefonálj a háziorvosodnak, és kérj beutalót pszichitáterhez, mert ilyeneket nem lehet érezni, max. bebeszélni. Képzeljük csak el, ha valaki 40 évig menstruál, akkor ilyen baromságok miatt nem is akarna élni, szülni, egyéb?

2020. aug. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
Tisztulsz.
2020. aug. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 vkka ***** válasza:
0%
Fura, hogy ezt pont most kérdezed, amikor telihold van. Szerintem kezdesz átváltozni valamivé. Ne ellenkezz, csak rosszabb lesz!
2020. aug. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
A menstruáció egy be nem ágyazódott petesejt, egy potenciális gyerek aki nem született meg. Sok nőnél ilyenkor beindul egy mini gyászfolyamat.
2020. aug. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!