Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló tabletta elkezdé...

Fogamzásgátló tabletta elkezdésekor barnázás?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, régebben hosszabb ideig szedtem a Yasminelle fogamzásgátlót, de abbahagytam kb 2 éve. Elmentem 3 hete nőgyógyászhoz, kiváltottam a gyógyszert és vártam a mensit. Most pénteken volt egy pici barnázásom, és elkezdtem aznap a gyógyszert. Viszont tegnap és ma is csak pici barnázásom volt. Ez normális jelenség, a gyógyszer miatt lenne? (a neten már olyanokat találtam, hogy beágyazódási vérzés, hát megijedtem rendesen. A barátommal megszakítással “védekeztünk”. De nem élvezett belém egyszer sem.)

2020. aug. 2. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális, nekem tartott vagy 4 hónapig mire normálisan beállt. Én is aggódtam össze vissza, de tök normális.
2020. aug. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Normális. De nem a barnázásnál kell elkezdeni, hanem mikor normálisan megjön. Pláne, ha csak megszakítással védekeztetek, és az se tuti, hogy nem vagy terhes...

Csinálj egy tesztet, és ha negatív, készülj rá, hogy akár egesz levél alatt ez lesz.

2020. aug. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, de nekem eddig úgy volt, hogy amikor megjött, általában reggel, akkor délelőtt barnás folyás, utána pedig már este normál vérzés. Ezért vettem be az első szemet.

Holnap tesztelek!

2020. aug. 2. 18:56
 4/4 A kérdező kommentje:
Nos, a mai teszt negatív. De 2 hét múlva is tesztelek majd.
2020. aug. 3. 06:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!