Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex után alhasi izomláz...

Szex után alhasi izomláz lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szombaton együtt voltunk a párommal,viszont viszonylag hamar abbahagytuk mert nekem annak ellenére hogy volt orgazmusom,fájt,égetett ott lenn :(

Tegnap úgy keltem fel reggel mintha hasizom gyakorlatokat nyomtam volna egész előző nap,rendesen izomlazam lett,tudjátok mikor még tüsszenteni is kellemetlen. Mára egy picit javult de nem az igazi..

Amúgy gyakran küzdök gombával szerintem emiatt fájt,el is megyek a dokimhoz a héten..


De ez az izomláz,ilyet még nem tapasztaltam,más igen?



2020. aug. 3. 07:16
 1/5 anonim ***** válasza:
3%
Kicsit off: a gyakori gomba a barátod előtt is volt? Ha nem, akkor esélyes, hogy nem te vagy az egyetlen, akivel szexel.
2020. aug. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Nem izomláz, hanem gyulladás ott lenn. Nézesd meg. És a gombával nem te küzdesz, hanem a barátodtól kapod el újra és újra. Ha őt is kikezelték gombából veled együtt, mégis megint van, az azt jelenti, hogy van egy "sógornőd", és a pasid újra és újra körbefertőz titeket. Remélem, ez az égető dolog nem valami tőle elkapott másfajta fertőzés, mert ha félredug, akkor sajnos nemi betegséget is hazavihet neked. Rokonom vitt haza valami nemi betegséget a feleségének, ami miatt az asszonynak olyan károsodása lett, hogy nem lehetett gyereke, el is váltak emiatt.
2020. aug. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon rendesek vagytok hogy emiatt aggódtok,de mivel hónapok óta 0-24-ben együtt vagyunk,a félrejárás fizikailag lehetetlen.... ;)
2020. aug. 3. 08:27
 4/5 A kérdező kommentje:
És igen előtte is folyamatosan előjött a gombám,évente egyszer tuti de egyre gyakrabban jón elő ahogy telik az idő..pedig a cukrot már teljesen elimináltam az életemből :(
2020. aug. 3. 08:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Találtam egy ilyent:

[link]

2020. aug. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!