Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen gyakran jártok nőgyógyá...

Milyen gyakran jártok nőgyógyászhoz, milyen vizsgálatokat kértek tőle, mennyit fizettek?

Figyelt kérdés
Mennyire tágít ki a speculum felrakásához? Utána meddig éreztek fájdalmat, esetleg véreztek-e? Bevált budapesti orvos ajánlásának is örülnék.

2020. aug. 3. 16:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%
Én még sohasem voltam. 39/f
2020. aug. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nőkhöz szól a kérdésem nyilvánvalóan.
2020. aug. 3. 16:17
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Évente járok nőgyógyászhoz,rákszűrést mindig kérek. Sosem éreztem fájdalmat vizsgálat után és nem vereztem. A vizsgálatok inkább kellemetlenek mint fájdalmasak.
2020. aug. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Rákszűrés és hüvelyi UH mellett mit érdemes még kérni, ha nincs konkrét panaszom? Eddig alkalmi kapcsolataim voltak, nem jártam ilyen helyre, most viszont van egy tartós kapcsolatom, barátom szeretné, ha elmennék nőgyógyászhoz.
2020. aug. 3. 16:34
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
A kacsa felrakásához nem tágítanak ki, arra való, hogy szétválassza a hüvelyfalat a vizsgálathoz. A vizsgálat nem fáj, csak ha vaginizmusa van valakinek, vagy olyan problémája, ami eleve fájdalmat okoz. A citológia után előfordult, hogy pecsételtem, mert a méhszáj sérülésével járhat.
2020. aug. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha alkalmi kapcsolataid voltak STD szűrésre is érdemes elmenni Bőr és Nemibeteg gondozóba, vagy a magánrendelőben érdemes a nőgyógyászt megkérdezni, hogy van -e erre lehetőség.
2020. aug. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Mindig óvszerre védekeztünk, nem hinném, hogy elkaptam volna valamit.
2020. aug. 3. 16:44
 8/18 A kérdező kommentje:
Orvosok közül kit ajánlanátok és mennyit szoktatok fizetni? Erre senki nem válaszolt még.
2020. aug. 3. 17:26
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
Orvost nem tudok ajánlani, de 15 ezer Ft körül szoktam fizetni.
2020. aug. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Az nagyon olcsónak tűnik, nézegettem az orvosokat, midenütt hüvelyi uh+rákszűrés 25-35 ezer közötti áron van a foglaljorvoson található nőgyógyászoknál.
2020. aug. 3. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!