Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nők! Be tudnátok...

Lányok, nők! Be tudnátok számolni az első nőgyógyászati vizsgálatotokról?

Figyelt kérdés

Hány évesen voltatok először?

Ki kísért el benneteket?

Milyen panasszal mentetek?

Mit csináltak veletek?

Ha esetleg szűzek voltatok, hogyan vizsgáltak meg?

Milyen fajta orvosnál voltatok, gyermek nőgyógyásznál vagy felnőttnél?

Nőnél vagy férfinél?

Kedvesek voltak? Hogyan zajlott az egész?

Hogyan készültetek, ajánlanátok valamit?


Valószínűleg nem sokára mennem kell és egy kicsit félek.



2020. júl. 26. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
2020. júl. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Ha van rá pénzetek, mindenképp magánorvost ajánlok, és nőt. Főleg, ha szűz vagy. Ezt velük is közöld.

Nem fáj, csak kellemetlennek mondanám, de kb. 2 perc az egész. Ne aggódj! :)

Sajnos az én első vizsgálatom SZTK-s férfi dokinál volt, és gyulladással mentem hozzá. Nem volt kedves. 😤

2020. júl. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen voltam először anyukám kísért el. Nem volt panaszom csak mivel elkezdtem szexuális életet élni ezért szerettem volna megbizonyosodni hogy minden rendben van-e. Először az ujjaival vizsgált meg, majd ultrahangot csinált és rakszurest.

Felnőtt magán nőgyógyásznál voltam. Először nőnél azóta át tértem férfire. Nagyon rendes doktornő volt, nem is volt annyira fájdalmas a vizsgálat inkább kellemetlen de oda figyelt hogy óvatos legyen.

2020. júl. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Extrém görcsökkel járt gyerekkoromban a menstruációm és már szó szerint gyerekkorom óta menstruálok és ekkor történt, 13 éves voltam, amikor úgy begörcsöltem, hogy a gyerekorvosnál kötöttem ki, aki viszont mentőt hívott és bevittek a kórházba. Ahol is a nőgyógyászati ambulanciára kerültem. Természetesen azt hitték, hogy terhes vagyok és éppen elvetélek, ami nyilván nem így volt, hisz nem volt nemi kapcsolatom 13 évesen semmilyen formában. :)

Férfi volt az orvos, kegyetlenül véreztem és görcsöltem, így nagyon fájdalmas volt a vizsgálat. Kézzel vizsgált csak. Ultrahangot is csináltak. Fájdalomcsillapítót kaptam. Kísérő nem volt velem, mert a szüleimet mire értesítették és beértek a kórházba, már rég túl voltam mindenen. Egyébként teljesen normális volt az orvos. Úgyhogy nem volt abszolút jó az első nőgyógyászati vizsgálatom, nagyon nem. Mégis ennek ellenére nem éltem meg tragédiaként és bár nem szeretek nőgyógyászhoz menni, de tudom, hogy alap dolog és csak az egészségemet szolgálja, tehát soha nem féltem, tartottam ettől. Én ezt a tudatot javaslom neked is.

2020. júl. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Mindenképp utána kell olvasni az orvosnak, mielőtt választasz.
2020. júl. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
En is mindenképp a maganrendelest ajánlom en férfi és női orvosnál is voltam mar, de férfi orvoshoz en végül szívesebben megyek. Egyáltalán nem fajt, nem volt kellemetlen, az elvarasaimhoz képest pozitív csalódás volt.
2020. júl. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Pár hete (17 evesen) voltam először, gombás fertőzésre gyanakodtam, és az orvos igazolta is. Anyukám kisért el de természetesen nem jött be velem. Férfi orvos volt és nagyon rendes, próbálta oldani a feszültséget, beszélgetett stb.

Őszinte leszek, nem voltam szűz, de nekem fájt. Marmint nem az amikor az ujjaival vizsgált meg, hanem mikor kacsát használt, nem tudom azért lehetett e, mert a gomba miatt èrzékenyebb voltam, vagy a feszültség miatt túl szàraz, de rendesen össze kellett szorítanom a fogaim, remélem neked nem lesz ilyen. Ne parázz rá.

Én azt tanácsolom hogy szerencsésebb ha egy laza egyberuhában mész, mert akkor ott csak a bugyit kell levenni, a ruhát meg csak felhajtani, nem kell a gatyával bajlódnod, és gyorsabban felöltözhetsz.

2020. júl. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia

En nem voltam szuz amikor eloszor elmentem ezert mindenfele vizsgalatot meg tudott csinalni, sajnos azt nem tudom, hogy szuzeknel miben ter el

Eloszor leultetett, megkerdezte mikor volt az elso-utolso menstruaciom, elek e nemi eletet, vagy szuz vagyok esetleg, szedek e tablettat, vagy anelkul vedekezunk, volt e panaszom illetve voltam e mar nogyogyaszati vizsgalaton (mi beszeltunk a HPV vedooltasrol is de az szerintem nem szuksegszeru) es ami panaszod van itt elmondhatod neki nyugodtan, vagy ha kerdesed van azt is felteheted akar

Utana megmutatta hol vetkozhetek le, onnan vissza kellett menni a viszgaloasztalhoz, felrakni a labad, es ugy felfekudni, hogy a popsi kicsit lecsusszon, eloveszi a kacsat, altalaban fem, de van aki muanyagot hasznal, ha fem, altalaban felmelegiti es sikisitoval/zselevel/olajjal kezeli mielott vizsgalna vele. En semmi kellemetlent nem ereztem, felrakja annyira amennyire muszaj, szernyitja es egy kis fultisztitohoz hasonlo palcaval benyul, es leveszi a “kenetet”

Utana ket ujjal benyul, es a hasad is megfogja egyudejuleg, hogy megnezze hogy is all a mehed, illetve mekkora, ez mind eleg gyorsan megvan, kb 10 perc

Ezutan nekem csinalt huvelyi ultrahangot, egy olyan “bottal” nyul fel, mintha dildo lenne (hulye hasonlat elegge, de nem tudom mashoz hasonlitani), annyi, hogy rak ra zselet, es ovszert, hogy konnyebben felcsusszon, ne legyen kellemetlen, itt megvizsgalja a mehet, a petefeszketet, meg minden hasonlot

Utana fel lehet oltozni, felul kell levenni a melltartot, korbetapogatja a melleket, azutan feliltozol, leulsz meg egy kicsit megbeszelni vele mit latott, es mehetsz is

2020. júl. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
8: Szerencsés vagy, hogy ilyen tünetesen kivizsgáltak! Átalában ránéznek, felírnak random egy gyógyszert és mehetsz utadra.
2020. júl. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
4%

Csak én nem emlékszem az előre?

Általában én èlvezem. Sőt, volt hogy teljesen lucskos voltam, mikor a nőgyógyász az ujjaival vizsgált. Az ultrahangos vizsgálat is fincsi érzés. A kacsát is szeretem. No de én Bdsm-es vagyok és nimfo.


A kenet vevés kicsit kellemetlen. Fogalmam sincs, hogy miért.


Magán doki ajánlatos, lenge ruha célszerű.

Ha nem hordasz bugyit te sem, csak felpattansz a székbe és pikk-pakk vége sajna.


Nem tudom ki hogyan van vele, de legyél csupasz odalent, min fazonírozott.


Lènyeg: ne parázz.

2020. aug. 19. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!