Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet attól hüvelygombám,...

Lehet attól hüvelygombám, mert füvescigit szoktam szívni?

Figyelt kérdés
Már régota küszködök a hüvelygombával! ! ! orvosnál is voltam, külömbözö gyogyszereket kiprobáltam! ! lehet ez attol hogy szoktam füvescigit szivni? mert elvileg akkor kiszárad a nyálkahártya és nem lehet hogy kidörzsöl?
2007. dec. 15. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem!!!! Ez tuti!
2007. dec. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
??? Igen, kiszárad a nyálkahártya - odafent. Merthogy gondolom a füves cigit nem a hüvelyeddel szívod... Ennél fogva a kettőnek az ég világon semmi köze egymáshoz. Az egyik fertőzés kérdése, a másik meg a hülyeségé. Gondolom egyértelmű, melyik melyik...
2007. dec. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Biztos nem attól van.
2007. dec. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
A SZÁDBAN szárad ki a nyálkahártya, nem pedig a tested összes nyálkahártyája. Tehát ettől NEM lehet.
2007. dec. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
NEM!!! A hüvelygombát fertőzés okozza, nem pedig egyéb környezeti hatások. Elkaphatod, ha nem tiszta kézzel nyúlsz hozzá, vagy ha ráülsz nem tiszta vécére, uszodában is jól terjed, na meg partnertől is extra jól el lehet kapni. De mindenképpen érintkezni kell valamivel/valakivel, akin már rajta van a kórokozó, szóval nem függ a szokásaidtól.
2007. dec. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
mennyire élvezed és fogadod el a szex-et? és azzal akivel vagy intim téren?
2007. dec. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Bár ehez tuni kellene, hányszor szívsz és mennyit.Ha mondjuk hetente kétszer, akkor igen lehet .A nyálkahártya szárazság az egész testre jellemző a thc hatására. ( Ettől piros pl. a szemed) Pluszban a vérkeringésed is lelassul, ez rossz keringést okoz a végtagokban és pangásokat mindenhol máshol. ) mivel a "jó érzést" egy mezei toxikózis okozza - enyhe mérgezés - ezért az immunrendszered is mással van elfoglalva, mint a gombával. Ezen felül a partnered is kezelni kellene, mert remekül tudjátok egymásnak passzolgatni a fertőzést, ha csak téged kezelnek ki, de nála még vígan élnek a gombák, úgy hogy tünetet neki nem okoznak.
2007. dec. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Biztos nem függ attól,hogy mennyiszer szívsz ;) Csak a szád szárad ki más nem (tapasztalat). És azért kell inni utána ha elszívtad, És a fogamzásgátló tablettára sincs hatással a füves cigi (gondoltam leírom,mert neten sehol sincs és tapasztalatból beszélek :) )
2008. júl. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak hogy tisza legyen: a fúben nincs toxikus anyag,ergo nem méreg, az alkohol igen,ennyit erről meg a válaszoról :S
2008. nov. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!