Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, hasmenés és szagos...

Lányok, hasmenés és szagos szelek mensi idején?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Bocsi, fura kérdés, de más is van ezzel így néha?:D

Tegnap jött meg nekem és nagyon görcsöltem, reggel ment is miatta a hasam. Tegnap este is fájt lefekvés előtt és ma reggelre még háborog a hasam, félek pukizni is társaságban ilyenkor, mert nem egy kellemes dolog..



2020. aug. 4. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Nekem csak görcsöl a hasam, semmi egyéb
2020. aug. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Nekem minden menstruáció első két napján megy a hasam.
2020. aug. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Haha normális nyugi (:

Azoknál szokott főleg, akik eléggé görcsösek az első pár napon, gondolj bele kihat a beleidre is a mozgás. És igen, még a bélgázokra is van magyarázat angolul külön kifejezés a "period-fart" vagy "period-poo"

a hormonális változások miatt lehet kellemetlen szaga, nem mellesleg a bélflóra is megváltozik ilyenkor.

Nekem is szokott ez lenni.

2020. aug. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Nekem mindig ez van nem is megyek ilyenkor sehova 3 napig
2020. aug. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Nekem enyhe hasmenés kb. az első 2 napig van, ugyanugy en is szelesebb vagyok ilyenkor. De ez normális.
2020. aug. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!