Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Ti is jártatok már így?

Lányok! Ti is jártatok már így?

Figyelt kérdés

Barátnőmnél voltam, a 16. születésnapját ünnepeltük és hát ahogy ilyenkor szoktuk, ettünk ittunk mértéktelenül. A buli vége fele éreztük hogy tele vagyunk és nyitogatja a hátsónkat a cucc. Igen ám, de sokan akkor indultak haza és sorok álltak a wc előtt. Így hát kimentünk barátnőmmel az erdőbe (a házuktól kb 50 méterre) találtunk egy nagy bokrot, barátnőm az egyik oldalra én a másik oldalra és egy hatalmasat fostunk mindketten fingások és szagok közepette. Miután végeztünk elkezdtünk feneket törölni. A baj csak az volt, hogy arra jött egy csapat túrázó és látták ahogy feneket törlök és a barátnőm neg húzza fel a bugyiját, nagyon kínos volt :( utána éjszaka is kétszer mentem ki kakkantani.


17/L



2013. ápr. 16. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Nemrég még azt írtad, hogy egy öregasszony látott benneteket.
2013. ápr. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem
2013. ápr. 16. 18:45
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Ez volt az első verzió:


"Így hát a közeli erdőbe mentünk (50 métere a háztól) találtunk egy nagy bokrot és mindketten egy hatalmasat fostunk, utána papírzsepivel megtöröltük magunkat. Igen ám, de ezt szépen végig nézte egy öregasszony aztán oktatgatott h "otthon nincs wc??" Meg stb.. Nagyon kínos volt, még éjszaka is ki kellett menni wc-zni. "


Aztán hirtelen az öregasszonyból egy túrázó csapat lett. Ha holnap megint kiírod a kérdést, akkor már az egész kerület fogja látni?

2013. ápr. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Természetes emberi jelenség, azt leszámítva, h erdőben csináltátok. :D
2013. ápr. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%
Nem jártam még így, de nem igazán gond ez.
2013. ápr. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!