Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Hasonló ciki/kellemetl...

Lányok! Hasonló ciki/kellemetlen sztory hasmenéssel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés

16 voltam. A barátnőméknél ünnepeltük a születésnapját és hát a szokásos kajálás, piálás mértéktelenül. A buli vége fele már éreztük hogy tele vagyunk és kezdi a hátsó kaput nyitogatni a cucc. Mivel sokan már indultak haza, mindenki elment előtte wc-re mi meg már nem bírtuk tovább. Így hát a közeli erdőbe mentünk (50 métere a háztól) találtunk egy nagy bokrot és mindketten egy hatalmasat fostunk, utána papírzsepivel megtöröltük magunkat. Igen ám, de ezt szépen végig nézte egy öregasszony aztán oktatgatott h "otthon nincs wc??" Meg stb.. Nagyon kínos volt, még éjszaka is ki kellett menni wc-zni.


17/L



2013. ápr. 16. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:
85%

olyan volt hogy táborokban(mivel máshogy kajáltam mint itthon),állandóan finganom kellett este. szörnyű volt.

hasmenéses sztorim nincs,csak annyi hogy egyszer amikor kicsi voltam és nagyon megtelt a pelenka,nem tudtam levenni,ezért a falra kentem.

2013. ápr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
70%
Egy időben állandóan pisilnem kellett, parkokban, bokrokban stb, többször is megkukkoltak, ciki volt.
2013. ápr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!