Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felhívtak a nőgyógyászatról(?)

Felhívtak a nőgyógyászatról(?)

Figyelt kérdés
A múlt héten voltam citológián, és ma hívtak a nőgyógyászatról, de sajnos nem tudtam felvenni azóta nem veszik fel, írtam e-mailt is. Miért hívhattak? Baj van? Titeket szoktak hívni utána? Ez volt az első ilyen vizsgálatom. Azt mondta a nőgyógyász, hogy nem keresnek.

2020. aug. 6. 12:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktak hívni ha minden oké, persze valami apróbb dolog is lehet, ne ijedj meg, hívogasd őket.
2020. aug. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld elérni az orvost.Vagy nem sikerült a mintavételed, vagy találtak valamit.
2020. aug. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hívogatom folyamatosan, eléggé félek
2020. aug. 6. 12:30
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

1 hét igen kevés. Nekem mindig 2 hét az mire jön az eredmény pedig magándoki.

Nem értékelhető szerintem a minta,ne aggódj.

2020. aug. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azt mondta a doki, hogy csütörtök pénteken jelentkeznek, ha van valami, szóval ez az az idő, remélem igazad van, mindenesetre kedvesek vagytok, ment a zöld!:) kiírom ha megtudom
2020. aug. 6. 12:44
 6/11 A kérdező kommentje:

Visszaírtak az e-mailre,

"Azért kerestük telefonon, mert megjött Cytologiai eredménye.

Mellékletben csatoljuk"

én meg már majdnem szívértágulatot kaptam :D

2020. aug. 6. 13:22
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor jó. Szerencse,hogy ilyen hamar jön én mindig aggódok mi lesz az eredményem,de 2 hetet kell várni :(
2020. aug. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem lesz baj! :) mikor voltál? jön nem soká már?
2020. aug. 6. 13:32
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm. A héten kell nekem is jönnie (2 hete voltam),de nem szólnak én hívom őket. 2-3 hetet mondtak most. Volt sajnos 2 éve egy rosszabb eredményem és műtöttek is,azóta parázok.
2020. aug. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem is volt mar jobb mint a mostani :( fel ev mulva ismetelni kell, akkor remelem mar nem lesz baj, de tuti nem lesz baj nalad sem!:)
2020. aug. 6. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!