Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első tampon?? Megvárjak egy...

Első tampon?? Megvárjak egy felnőttet?

Figyelt kérdés
Próbáltam felnyomni de nem merem! Nem is félek de elkezdtem remegni és nemtudtam felnyomni.
2020. aug. 6. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mitol felsz?
2020. aug. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Az a baj, ha lassan csinálod, elkezd megtelni, és egyre nehezebben megy fel. Kicsit hátrafelé nyomd, érezned kellene, de természetes hogy fáj, nem vagyok szűz, mégis van hogy nem sikerül tökéletesen eltalálnom azt a szöget, és kellemetlen felrakni. Viszont egy felnőttel sem leszel előrébb, ezt magadnak kell kiismerned és kitapasztalnod. Nem tudom, hogyan próbálkoztál, próbálj meg kicsit beguggolni, hátha úgy könnyebb lenne.
2020. aug. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Hány éves vagy? Ezelőtt nyúltál már fel oda? Ha bizonytalan vagy, akkor beszéld meg Anyukáddal nyugodtan a dolgot.
2020. aug. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Hány éves vagy? Én 14 és nem megy fel tehát marad a betét 😂😭🔫
2020. aug. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
szerintem egészségtelen a tampon és nehézkes bánni vele. különben is kislányoknak meg végképp nem való a tampon. maradj a betétnél . hozzászoksz idővel. vannak olyan betétek amik nagyon is védenek átázás ellen pl a vastag tena betét. tudom kényelmetlen mert kicsit pelusos érzést kelt. nekem se kényelmes de ez a női élet velejárója ennyit el kell tudni viselni ha tetszik ha nem.ilyenkor próbálom ezt diadalként megélni és büszke vagyok arra hogy nő vagyok . igyekszem nőies lenni mindig szoknyát hordok így könnyebb elviselni.
2021. jan. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!