Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 nap múlva megyek életemben...

3 nap múlva megyek életemben először nőgyógyászhoz. 27 évesen (tudom elég gáz) Mire készüljek? Hogy kell készülni?

Figyelt kérdés

2020. aug. 8. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugalom, ezt is el kell kezdeni egyszer! Vegyél egy nagy levegőt, a többit a doki majd elmondja.
2020. aug. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Neked nem kell semmire sem készülni, csak ápoltan menj oda és legyél tisztában az utolsó menstruációd időpontjával mert kérdezni fogja:)

Lesz először egy pár perces beszélgetés hogy miért jöttél, mi a panaszod. Utána elküld leöltözni ilyenkor alulról mindent le kell venni kivéve a zoknit, először ujjal fog megvizsgálni, megtapogatja a hasad. Lehet esetleg hüvelyi ultrahang vagy rákszűrés. Ha esetleg fertőzésre gyanakszol akkor váladék mintát is vesz. Pár perces kis vizsgálatok kicsit kellemetlenek de kibírható. Utána feloltozol és elmondja a kezelést nyilvan ha szükséges és oda adja a leletet.

2020. aug. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan pólóba kisruhába menj ami takarja a feneked, hogy ne legyen kellemetlen ácsorogni bugyi nélkül egy rövid pólóban bent a dokinál, amíg esetleg beszél, papírt ír.
2020. aug. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem fog "lenézni", hogy eddig még nem voltam sosem? Illetve a rákszűrés sem fáj?
2020. aug. 8. 21:42
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog lenézni, de lehet elfogja mondani hogy érdemes lett volna hamarabb is jönni.

A rák szűrés nem fáj de elég furcsa érzés, kicsit kellemetlen.

2020. aug. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is elég későn mentem, én nem mondtam hogy először vagyok, a doki meg nem kérdezte.
2020. aug. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy szuz amikor eloszor mesz, akkor mindenfele vizsgalatot meg tudo csinalni, sajnos azt nem tudom, hogy szuzeknel miben ter el

Eloszor leultetett, megkerdezte mikor volt az elso-utolso menstruaciom, elek e nemi eletet, vagy szuz vagyok esetleg, szedek e tablettat, vagy anelkul vedekezunk, volt e panaszom illetve voltam e mar nogyogyaszati vizsgalaton (mi beszeltunk a HPV vedooltasrol is de az szerintem nem szuksegszeru) es ami panaszod van itt elmondhatod neki nyugodtan, vagy ha kerdesed van azt is felteheted akar

Utana megmutatta hol vetkozhetek le, onnan vissza kellett menni a viszgaloasztalhoz, felrakni a labad, es ugy felfekudni, hogy a popsi kicsit lecsusszon, eloveszi a kacsat, altalaban fem, de van aki muanyagot hasznal, ha fem, altalaban felmelegiti es sikisitoval/zselevel/olajjal kezeli mielott vizsgalna vele. En semmi kellemetlent nem ereztem, felrakja annyira amennyire muszaj, szernyitja es egy kis fultisztitohoz hasonlo palcaval benyul, es leveszi a “kenetet”

Utana ket ujjal benyul, es a hasad is megfogja egyudejuleg, hogy megnezze hogy is all a mehed, illetve mekkora, ez mind eleg gyorsan megvan, kb 10 perc

Ezutan nekem csinalt huvelyi ultrahangot, egy olyan “bottal” nyul fel, mintha dildo lenne (hulye hasonlat elegge, de nem tudom mashoz hasonlitani), annyi, hogy rak ra zselet, es ovszert, hogy konnyebben felcsusszon, ne legyen kellemetlen, itt megvizsgalja a mehet, a petefeszketet, meg minden hasonlot

Utana fel lehet oltozni, felul kell levenni a melltartot, korbetapogatja a melleket, azutan feliltozol, leulsz meg egy kicsit megbeszelni vele mit latott, es mehetsz is

2020. aug. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, nem számít mikor mész először.

Azt javasolják, hogy az első szex után kb 1 évvel illik menni.

Kellemetlen az intim helyeket mutogatni, de hát anélkül nem megy ugye...

Nekem női dokim van és szerencsére nagyon kedves és megértő.

2020. aug. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jobb későn, mint soha.
2020. aug. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!