Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Örök eletemben így kell...

Örök eletemben így kell élnem, nincs rá magyarázat?

Figyelt kérdés

Nem mindig szokott jelentkezni de vizelés után a csiklóm fájdalmas, néha csak fáj néha égő érzés és egy olyan 20-30 perc után spontán elmúlik. Van olyan, hogy a következő vizeléskor nem érzem. De sokszor nem jelentkezik és legtöbbször este.

Van amikor csak úgy spontán jelentkezik minden ok nélkül.



Nemi kapcsolatom 2018 végén volt, volt, hogy fájdalmas volt a nemi élet.


Észre vettem lelki gondjaim is befolyásolják, stresszes és sokszor vagyok rossz kedvű.

Sajnos egy autoimun betegségem is van ami egyelőre nincs kezelve(SM) és olvastam ott is lehet érzékenység de ugyanakkor a vulvodynia nevű betegség is leír hasonlót.

Voltam orvosoknál most is készülök de nem igazan jutnak semmire, most még alhasi fájdalmaim is vannak( bár lehet intenzív sport is közre játszott, ez is bonyolult: van amikor hetekig érzem eleinte erősebben aztán gyengébben van, hogy sport utáni másnap kezdődik)



Nagyon elkeseredtem már, így kapcsolatom nem, hogy nem lesz de fájdalom mentes napjaim se.


Valaki hasonló helyzetben volt vagy tudna valamit mondani, mert komolyan már így élni sincs kedvem.

L/25



2020. jún. 3. 20:13
 1/6 A kérdező kommentje:
*Néha a hugyholygomnal is erzekeny vagy a felett.
2020. jún. 3. 20:21
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Urológushoz menj. Valszeg valami baktérium.
2020. jún. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Puffinlekvár ***** válasza:
100%

Remélem,minél hamarabb megoldást kapsz, ez nagyon durva. :o

Járj orvoshoz,amennyihez kell,ne hagyd annyiban!

Nem ért valami negatív nemi dolog,ami miatt negatívan gondolsz a nemi szerveidre? Úgy értem, leszólták a csiklód pl.? Férfiak csinálnak ilyet sajnos,kompenzálva,hogy leszólták neki a férfiasságát pl. Nekem pl. Kisebb méretű pénisszel megáldott férfiú a mellem becsmérelte, más azt mondta,túl nagy a csiklóm... Mihez képest,Vasedényhez képest?! XD De hála a jó égnek nem vettem magamra ezeket,bár a mellem van,hogy zavar,de tornázok rá,sokak meg olyat akarnak,bár ezek éretlenebb korosztályban voltak megszólalások,akik negatívat mo dtak. :D

Van Asszonysutyorgó intim csoport facebookon, hátha valaki tud valami tanácsot adni! Hátha valakinek jó tapasztalata van egy orvossal és tudja ajánlani! Akkor te is bízol benne. A negatív kommentekkel sose foglalkozz,az annak a dolga,aki írta! Te a te gondataiddal foglalkozz, legtöbb dolog fejben dől el,betegségek is gondolatok képződményei!

Kívánok javulást mielőbb,ha még nem történt meg!

2020. jún. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Nőgyógyásznál és háziorvosnál is voltál, ugye? Vizelet vizsgálat volt?

Elsőre nyilván egyből bakteriális fertőzés ugrik be, de azt eddigre csak kiderítették volna. Közösüléssel kapcsolatos fájdalmon, amennyiben lelki eredetű, szexuálterapeuta segíthet. Óvszert használtatok? Ha nem, még a nemi betegség gyanúja is felmerül.

2020. jún. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért szavaztatok le: nem a nőgyógyász foglalkozik a húgyuti problémákkal. Az urológus szakterülete a húgyvezeték, a húgyhólyag és a vese is részben. Se nem háziorvoshoz se nem nőgyógyászhoz nem kell menned. Ha valamilyen problémád van: csíp a pisi..stb akkor urológushoz kell menni! Nőként is! Csak ő fog tudni kikezelni. Az is lehet, hogy azért csíp a pisi, mert vesehomokod van pl. Ezt a nőgyógyász sose fogja megállapítani neked....
2020. jún. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek👍👍


Igen voltam minden orvosnál de csak Candida gomba jött ki, és mivel már 2 éve nem élek nemi életet és azelőtt se volt sok kapcsolatom meg a vizsgálatok kizárják.


Jövő héten készülök még menni újabb orvoshoz.

Van amikor egyszer kétszer jelentkezik, sokáig nem van amikor semmi.

Lehetséges egy pszichológus is elkéne.

2020. jún. 11. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!