Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Égő hüvely szex után?

Égő hüvely szex után?

Figyelt kérdés

Mostanában aktus után ég a hüvelyem, főleg pisiléskor. A nedvesedéssel nincs problémám.

Tippek, tanácsok és tapasztalatok jöhetnek.



2020. aug. 9. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kezdődő gombás fertőzés jellegzetes tüneteinek egyike.


Ez egyébként ami nálad van, enyhe hüvelygyulladás-doki magyarázta régebben nekem.

A partneredet minden féleképpen kell kezelni, különben folyamatosan visszafertőz, mert elég egyetlen aktus hozzá, hogy megfertőzd, vagy ő fertőzzön meg téged.

2020. aug. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem anno a durex miatt volt ilyen problemam
2020. aug. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#1.,osztom a véleményed.
2020. aug. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Minden ember állandóan a gomba! Ha tüsszent az is a hüvely gomba? Egyszerű ráfogni.

Egy erősebb szex után, hiába vagyok nedves nekem is éghet, egy két óra, elmúlik, ettől nem lesz huvelygombád,ne hidd el. Meg is sérülhet akár. Ha az lenne,akkor napokig viszketne,folyásod lenne. Tudja bárki durván csinálni kívül-belul hogy fájjon...

Ezenkívül sikosito is okozhat allergiás reakciót,vagy ha felfáztál, bármi. De ha elhiszed a hüvely gombát nyomkodj minden aktus után canestent fel. Hidd el,nem lesz jó....

2020. aug. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!