Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baj? Érdemes...

Mi lehet a baj? Érdemes nőgyógyászhoz menni emiatt? 19/L

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy már egy ideje ha felnyúlok a hüvelyembe, a hátsó falán érzek egy kis dudort. Nem kemény, inkább puhább, és rendszeresen változik az alakja, helye. Nem fáj, inkább ha megnyomom mintha a végbelemben éreznék valamit, hiszen ahhoz van közel.


Semmi egyéb panaszom nincs, ezért ötletem sincs, mi lehet. A mozgás nem esik nehezemre miatta, nem is érzem, ha nem tapintom ki direkt. Még a karantén után hívtam nőgyógyászt miatta, de elhajtottak, mondván nem lehet komoly gond.


Hüvely/végbélsüllyedést elég valószínűtlennek tartom, még nem szültem (sőt, szűz vagyok), és nem is voltam kitéve komoly fizikai munkának mostanában. Persze valamennyi esélye lehet.



2020. aug. 5. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézz után a méhnyak elhelyezkedésének...
2020. aug. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Valószínűleg a méhszájadat érzed.

[link]

2020. aug. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%
Bocsi ha undi leszek.. De nem lehet, hogy szekeles elott erzed azt a dudort? Mikor szorulasom van, akkor ulok a wc-n es a felnyulok a huvelyembe es kicsit mozgatom az ujjam, sokkal hamarabb sikerul, kevesebb szenvedessel uritenem. 19/L
2020. aug. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A hüvely ilyen. :D Lehet hogy neha erzel itt ott ezt azt, mert azert nem full egyenes csövet kell elkepzelni, sima felszinnel, de nem valószínű hogy barmi problémád lenne. Legalábbis ne ezzel állj nőgyógyász ele, hogy neha itt ott van egy dudor a hüvelyemben. Elmehetsz esetleg hogy vizsgaljanak meg, de az max hasi ultrahang lesz, ha szűz vagy nem fognak hüvelyi úton megvizsgálni, ugy gondolom. Egyébként ha nincs barmi problémád ami fáj, vagy nem fura a mensid, nem hiszem hogy bajod lenne.
2020. aug. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Hármas, neked valami komoly problemad van. Remélem egy nő sincs a kozelemben aki ugyanezt teszi mint te. Remélem ez csak egy vicc, hogy szaras kozben ujjazod magad, hogy nyomkodd a szekleted.
2020. aug. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Nem azt mondtam, hogy ujjazom magam... De azelott a huvely falan erezni, hogy ott van a szeklet a tuloldalon
2020. aug. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Természetesen nem a méhnyakamról van szó, mint írtam, másik oldalon van a dudor.

2020. aug. 5. 13:16
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves valaszolo. Termeszetesen a mehszajad van a hatso falon. Ez valami extrem nem ismerese a testnek, nok nem tudjak, hogy a mehszaj nem a huvely legvege, hanem valahol, elerheto helyen hatul, a vegbellel szomszedos oldalon van. Teljesen normalis.
2020. aug. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Két dolog lehet. Vagy a méhszájad, vagy a végbélben lévő székletet tapintod a hüvelyfalon keresztül.

A méhszáj normál helyzetű méh esetén inkább a mellső falon tapintható (mivel a méh előrefelé dől), de hátrahajló méh esetén tapinthatod hátul.

2020. aug. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!