Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 7 napja szedem a fog.gatlót...

7 napja szedem a fog.gatlót tiszta ragya lett az arvom,es nagyon faj a hasam. Mi lenne ha abba hagynám?

Figyelt kérdés
Meg jönne gondolom,mennyire boritaná fel a hormonjaimat?
2020. aug. 10. 15:53
 1/9 A kérdező kommentje:
Arcom, elirtam elnezést
2020. aug. 10. 15:54
 2/9 anonim ***** válasza:
Jelezd a nőgyógyásznak, aki felírta. Az első levelet mindenképp végig kéne szedni, nem tanácsos közben félbeszakítani.
2020. aug. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi és ha
2020. aug. 10. 16:04
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi es ha közben lesz egy küret?
2020. aug. 10. 16:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, ez nem jó neked, akkor hagyd abba. Gondolom, nem volt előzetes kivizsgálás, hormonszint ellenőrzés. Anno én is abbahagytam egy fog.gátlót 1 hét után, semmi bajom nem lett.
2020. aug. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10%
Minek szeded? A nemi betegségtől nem véd.
2020. aug. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Menzesz zavarra kaptam.
2020. aug. 10. 16:26
 8/9 anonim ***** válasza:

Miért kellene a küret? Az első levelet szedd végig, és közben konzultálj a nőgyógyásszal, valószínű, hogy írni fog ki neked másikat.

De menszesz zavarra biztos, hogy nem szedném, inkább keress egy lelkiismeretes nőgyógyászt, aki nem foggátlóval ráz le magáról, hanem hajlandó kivizsgálni a vérzésed valódi zavarát és utána azt gyógyítja is.

2020. aug. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon vastag a mehnyalkahartya ezért kell a küret
2020. aug. 10. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!