Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szüzesség elvesztése után ez...

Szüzesség elvesztése után ez normális? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tegnap lefeküdtünk a barátommal. Nagyon szeretjük egymast és hihetetlenül kedves és figyelmes volt. Hagyta, hogx úgy csinaljak mindent ahogx akarok. Viszont nagyon fájt és utána a menstruációhoz hasonló tüneteket tapasztaltam, viszont csak 5 nap múlva kéne megjönnie. Általaban a 35.napra jön meg. És még így másnap is vérzek, vakamint az alhasamban enyhe fájdalom van.

Szerintetek ez normalis? Van okom aggódni?

Termeszetesen gumival védekeztümk, valamint nem élvezett belém.



2020. aug. 11. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

Azta, első szeretkezés, és a barátod máris a csúcsra jutott? Nem semmi.

Mennyire vérzel? Gondolom nem olyan nagyon, mint menstruációkor, csak egy kicsit. Megsérültél, nem olyan nagy baj, velem is előfordult még az elején ha nem voltam kellőképpen felizgulva. Fájni is fájt az alhasam. Nem kell aggódni.

2020. aug. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De! Éppen ez a gondom, hogy kb. ugyanugy vérzek mint amikor megjön
2020. aug. 11. 12:12
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Értem. Akkor ez valszeg normálisan a vérzésed. Ekkor sem kell aggódni, a töcskölés simán beindította a vérzésedet.
2020. aug. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem meg hamarabb megjött neki, nàlam is így volt, aggódni nem kell, mondjuk az elsö vàlaszolòt, ha nem poénkodott akkor nem értem, a fiùk legtöbbször elélveznek, mindegy hogy elsö vagy nem, csak a lànyoknak nem mindig sikerül az elején, de miatt se aggódj, majd idövel ügyesebb lesz a baràtod is és élvezed majd te is.
2020. aug. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!