Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hány éves kortól normális,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól normális, hogy az embernek legyen barátja és azután a szüzesség elvesztése?

Figyelt kérdés
Hány éves korban elfogadható? Mi a többség?

2016. ápr. 21. 23:31
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Amikor az illető akarja és úgy érzi hogy készen áll egy barátra. Saját akarat és nem a tömeg akarata...most arra gondolok mikor egy lány kétségbeesett mert a barátnőinek van vagy volt pasija. Szerintem a szüzesség elvesztés is olyan dolog amikor valaki érzi hogy készen áll rá. De az érettség fontos. (Szerintem 16-tól szexuális kapcsolat és komolyabb barát)
2016. ápr. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
12-40
2016. ápr. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazából az érdekelne, hogy a többség mikor szokta. Én 17 leszek hamarosan, de még nem volt barátom.
2016. ápr. 22. 08:22
 4/10 Fruzs33 ***** válasza:
0%
Szerintem mindenkinek a szíve dolga, de van egy ismerősöm,aki 15 évesen gyereket szült,úgy veszem észre,hogy egyre fiatalabban kezdjük. Én 9 voltam az első komoly kapcsolatomnál. És 14,5 voltam amikor elveszítettem....majdnem 1,5 éve.
2016. ápr. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Fruzs33 ***** válasza:
62%
De nézz meg,most itt vagyok.(szingliként) Azt tapasztalom,hogy amikor szingli vagy nem kellesz egy fiúnak sem. Amikor pedig van barátod,akkor már jó lennél bárkinek.
2016. ápr. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
fordítva is ez van :D
2016. ápr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16 évesen még nem késtél le semmiről:) Nekem 17 évesen lett barátom, de mivel még nem érzem magam késznek rá így 2 év elteltével még mindig szűz vagyok. Általában az emberek nem olyan defektesek mint én, szóval nem kell nekik ennyi idő, de a lényegen nem változtat. Csak azért írtam le, hogy lásd: ez pont az a kérdés amiben nem szabd hogy érdekeljen hogy mit csinál a többség, vagy mi az átlag, mert itt csakis az számít hogy te hogy érzed, dobott se sors olyat akivel érdemes együtt lenni, stb.
2016. ápr. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj 18 vagyok és még szűz vagyok ha én sem aggódok te se aggódj remélem ez megnyugtat XD
2016. ápr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha túl hamar veszted el,hamarabb kiégesz,szerintem amúgy ez érettségtől függ:)
2016. máj. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

-Személyes:

18 vagyok, fiú és még szűz. [Nem b|_|zi.]

Eddig 1 bnőm volt [az sem hosszú ideig].

Én bevallom: nem vagyok érett 1 párkapcsolathoz nemh szexuális élethez. Én várom az igazit. [Szűzen halok meg :X XD]

-Kérdésedre válaszolva:

ráérsz még sztem. Minél később veszted el annál később égsz ki és míg nem vagy khm [bejáratva] addig még van benned élet. MAradj gyerek.

2016. jún. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!