Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van ilyen nyúlós vér...

Mitől van ilyen nyúlós vér mensi közben?

Figyelt kérdés
Helló. Előre is bocsi ha undi de ez van. Ma vagyok a 2. napon és észrevettem, hogy onnan ilyen vér lóg le. Bocs ha hülyen fogalmazok de ilyen még nem volt korábban. Olyan mintha igy lógna a takony csak vér ugye. Mással is volt már ez? Előtte mensi előtt pár napig erős hüvelyi folyásom votl, semmi rendellenes csak sok volt. Mi volt ez ma? Normális válaszolat légyszi! 20L

2020. aug. 12. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
2.napon sok nőnek van erős menstruációja. Az alvadt vér lesz amire gondolsz szerintem.
2020. aug. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez egy valadek, nem tiszta ver, csak veres a menstruacio. Ez is normalis, meg az ijesztonek tuno nyalkahartya-darabkak is.
2020. aug. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy nagyobb méhnyálkahártya darabok válnak le, teljesen normális.
2020. aug. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom! Megnyugtattatok, kicsit megijedtem mi a fene volt ez. Soha nem volt meg ilyen takony szeru ver. De akkor normalis. :)
2020. aug. 12. 14:43
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, pisilés közben nekem is mindig ez van az első második napon, ez ilyen véres váladék.
2020. aug. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ilyen
2020. aug. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
18%
szerintem hüvelyváladék is lehet, meg alvadt vér. És szal a hüvelyváladék a vértől piros lesz; de amúgy meg a hüvelyváladék, ha van, az tisztítást hivatott véghez vinni. pl ha valaki mondjuk neadjisten nem full tiszta kézzel törölné ki, és akkor olyankor. És akkor ez egy olyan ami így kimossa -szerintem.
2020. aug. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!